Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » üdv. étrendhez szeretnék...

üdv. étrendhez szeretnék segítséget kérni. Nemsokára kezdődik a suli és csak úgy tudnák normálisan étkezni hogy délutántól estig valaki segít összerakni egy étrendet amivel fél év aalatt az edzés mellett felszedhetek 4-5kg izmot?

Figyelt kérdés
itthon van egy kissebb konditermem:lapsúlyos gép, haspad, fekpad, guggoló állvány+még ősszel veszek vmilyet uh az edzéssel nincs gondom.183cm vagyok 62kg és 17éves.
2013. aug. 24. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad le az igazi problémát. Tudod hogy kell jól étkezni? Mi lesz délutántól estig?
2013. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
délután kb 2től tudok enni normális meleg kaját mert akkor érek haza a suliból.és hogy miből mennyit egyek azt nem tudom pl h rizsből v csirkéből.
2013. aug. 24. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:

A mennyiségeket neked kell kiszámolni a súlyod alapján:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Tehát reggel zabpehely + protein. A suliba viszel csirkemelles szendvicset vagy simán dobozban csirke-rizst.

Edzés után egyből protein + 40-50g dextróz. Erre rá 40-50 percre megint csirkés kaja. Majd lefekvés előtt fél-1 órával sovány túró. Ennyi az egész, a mennyiségeket számold ki,

2013. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi.am mindegy hogy hány adagban eszem meg?
2013. aug. 24. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Van aki szerint mindegy, szerintem pedig 5-6 kajálás legyen.
2013. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Délelőtt, ha nincs kedved rizst dobozolni, jó a teljes kiörlésű kenyér is, csirkemellel, bár én magamnak sütöm, mert a boltiban nem bízom.
2013. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!