Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan dolgozzátok fel, gyk...

Villácska kérdése:

Hogyan dolgozzátok fel, gyk testépítő "celebek", ezt a sok barmot akik ugyanazokat a kérdéseket teszik fel nap mint nap?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik nem képesek utánanézni semminek hanem egyből ide írják le hogy hogyan. És Montezéknak napi 20000 szer le kell írni hogy helyi zsírégetés nincs, a fehérjepor csak étrendkiegészítő, és mi az a kreatin. hihetetlen hogy még nem kaptok agyvérzést. Mi a titkotok hogy ilyen türelmesek tudtok lenni? (elnézést a celeb megszólításért, hirtelen nem jutott jobb eszembe)
2013. aug. 25. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:

Tomasu: hajrá :D


Srácok, amúgy ne ijedjetek meg, ha nem láttok olyan sok választ, napi 2-3x nézek fel, de akkor ami van, arra írok :)


Amúgy kb. az egész fogyi kategóriában feleannyi kérdés van, mint a testépíés alkategóriájában.

2013. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:

Én csak most jöttem, de srácok, szerintem kb teljesen felesleges, amit terveztek. Sajnos.


Én egy erős tanulságot szűrtem le a dologból. Mindenki panaszkodik, hogy mennyire szar minden, mert a gonosz hülye dilettáns vezetők elrontják a szegény nép életét. Na de a nép is hülye, nem is kicsit, hanem NAGYON. Mégis mi a fenét várunk, ha arra nem képes rengeteg kérdező, hogy legalább az ELSŐ OLDALT megnézze, hogy van-e már "hogy fogyjak hasról?" kérdés. Nem a lexikális tudás hiányával van a gond, hanem az alapszintű önálló gondolatok hiányával. Arra sem képesek sokan, hogy a gugliba beírjanak valamit, nem, inkább felteszi kérdésben. Miért? Mert saját maga nem tudja kihámozni az információt, hanem másnak kell ezt elvégezni helyette, és elétenni a kész választ. Meg kell nekik mondani, mert maguktól nem képesek rájönni. És ez az, ami nagyon elszomorító, és ijesztő. Egyre többen vannak, hogy nevelnek ezek gyereket? Mi lesz itt, ha már most ez van? És ez még csak a legalja, efölött van az a szint, hogy lexikálisan hülye, és még rengeteg hülye van. Olyan szintű az ostobaság, hogy hihetetlen. Komolyan mondom, hogy egy szobanövénynek több logikája van, mint sok átlagembernek.


A "forradalom" meg azért rossz ötlet, mert oké, azt a pár embert, aki épp ott van (és hisz nektek, ez is egy külön történet) fel tudjátok világosítani, de aki csak fél órával később vetődik oda, az már nem olvassa el a kérdést, hanem felteszi megint. Tökmindegy mit raktok le elé, ha egy icipicit gondolkodnia kéne, már nem jut el hozzá.


Jó példa erre a jelenségre Bunny Edző válaszol rovata. Már belerakta a kérdésfeltevéshez, hogy be kell ikszelni, hogy 'igen, elolvastam a sárga kapszulát', és mégis egy rakás olyan kérdés érkezik, amit abból meg lehet tudni. Sőt, asszem olyan is volt, amelyik ajánlott olvasmányt keresett... nem érdekli őket, csak beikszelik, és kész. Egyszerűen még nem lehet kellően hülyebiztos automata rendszert kitalálni.

Másik példa: "tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, de hogy fogyjak hasból?". Megtörtént eset. Nem egyszer, és nem kétszer. Nem is értik, mit olvasnak. Ezt nem lehet megjavítani (gazdaságosan), hanem a következő generációt kéne másra nevelni.

2013. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van most is Wash-nak. Egy-egy kérdezőt meggyőzünk, de jön helyére 100 helyizsírégetősfóliásfogyós.
2013. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
Igen, van abban valami, amit Wash mond.
2013. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:
Én azért megpróbálnám még ezt az egészet, talán ha kitartóak vagyunk egyszer csak elfogynak.
2013. aug. 27. 15:10
 36/83 anonim ***** válasza:
Persze, egy próbát megér, én is vívom a szélmalomharcot a hülyeség ellen, hogy legalább ennyit tegyek. Mert ha nem teszem meg, ami tőlem telhető, akkor jogtalanul sopánkodok a sok hülye miatt. Kell az ellenoldal. Pár emberen tudtok segíteni, azért az is megéri.
2013. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 Szergej55 ***** válasza:
Én nem látom ilyen sötéten a dolgot, ugyanis egy-egy értelmes válasszal nem csak a kérdezőt segíthetjük, hanem bárki mást, akinek az még újdonság. Ha a kérdező maga nem fogadja meg, még lehet, hogy másnak felnyílik a szeme, szóval hajrá!
2013. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
én viszont kicsit feladtam. Beírom ma is az okosságot a helyi fogyásról, étrendről. Erre jön egy 16 éves nagyonokos kislány és elmeséli a kérdezőnek, hogy nem is kell sokat tornázni, csak több vizet kell inni és ő így fogyott 15 kilót. És jó hogy neki fog hinni bakker, mert az azaz egyszerűbb. Én meg b+ írkálhatok bármit, ha mindig jön egy nemnormálisfeminán nevelkedett kiscsaj.:)
2013. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:

Hát igen, az emberek lusták a nehezebb utat választani sokszor...

De ám tényleg szörnyű...

2013. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 Szergej55 ***** válasza:
Fogyatékosokkal meg nem állunk le, ez alapszabály. Aki nem ér annyit, azzal nem szabad foglalkozni és ezáltal magunkat fárasztani, amíg másoknak is segíthetünk, olyanoknak, akik megérdemlik azt.
2013. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!