Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodás szempontjából...

Izmosodás szempontjából milyen edzésre és tápanyagmennyiségre lenne szükségem? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Biztos nem ez az első ilyen kérdés, DE...


Nemrég fogytam 14 kg-t, azt hittem ha leadom a felesleget, majd hú de csinos és karcsú leszek. Igazából rohadtnagyot csalódtam.:D

Kb 168 cm-hez vagyok 52 kg. 18/L


Még az is lehet, hogy szrul csináltam, na de utólag ez mindegy most.


Milyen edzést kéne végeznem, ha izmot szeretnék felszedni, meg egy kis zsírt? De valahogy úgy, hogy ne bolonduljon meg a szervezetem.

1500-1700 kalóriával fogyóztam és napi szinten több óra mozgással.


2 hete kezdtem el a fegyencedzést (jó magaviselet) + heti 3x 1 órabicikli + 30p futás.


Ezek mellé kéne valami tanács, plusz a "mit egyek" problémára.


Köszönöm a válaszokat.:)



2013. szept. 11. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend. Nem kellene ennyi aerob, mert ha ennyit aerobozol, akkor nehéz lesz izmosodni.
2013. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az lehet a problémád, hogy túl sok izmot veszítettél, ezért nem tetszhetsz most magadnak.

Legközelebb rendes szálkásító étrendet tarts, most pedig egy tömegnövelőt, heti 3-4 izmosító edzéssel, lehetőleg osztva. (A tömegnövelő étrendet a keresőbe beírva megleled :))

2013. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát egy jó adag izom biztos elférne rajtam. Ruhában okés, és mondjuk amikor 55 körül voltam, akkor úgy tűnt jó irányba haladok.

Most meg fogom a fejem, hogy miért nem vettem időben észre..:)

2013. szept. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!