Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 22é/lány vagyok! Tanácsra...

22é/lány vagyok! Tanácsra lenne szükségem abban, hogy hogy étkezzem és milyen edzéstervet végezzek, hogy formálódjak feszesebb legyek? Az egész életmódomon szeretnék változtatni.

Figyelt kérdés
(persze annak megfelelően, hogy napi 10 órában dolgozom)Cicim van nem vagyok gebe alkatú van mindenhol (arányosan) és nem látszom ducinak.Adatok rólam: magasságom : 156cm, testsúlyom : 56kg. Van egy kis felesleg a hasamon, nem vészes, de mégiscsak 22 évesen nem kellene lennie.

2013. szept. 17. 15:57
 1/4 anonim válasza:
Szokásos:zöldség,gyümölcs kevés szénhidrát,meg persze mozgás,ha nem akarsz terembe járni akkor meg kocogj vagy esetleg bicajozz.Egy hónap alatt látszani fog szerintem ha rendszeresen csinálod,pl 4 -szer egy héten egy órát.De ha lemész egy terembe,ott csinálnak egy edzéstervet.
2013. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első kicsit haloványan fogalmazta meg, kihagyott nagyon fontos dolgokat.


Ahhoz, hogy leolvadjon rólad a zsír, szálkásító diéta szükséges. Ebben valóban sok a zöldség, és kevés a ch (1-1,5g/ttkg), viszont gyümölcs sincsen, pont a cukraik miatt. És ami nagyon fontos: magas fehérjebevitel jellemzi (2-3g/ttkg). Így kevés izom fog lebontódni, és nem veszítesz a feszességedből. Ezen kívül aerob edzés szükséges, heti 3-4, 1-1 óra. Valamint jó volna erősítő, súlyzós vagy saját súlyos edzés, hogy ezzel is elejét vegyük az izomvesztésnek. Ennyi a lényeg, hogyha fogyni akarsz.


Viszont ha egy igazán jó alak elérése a célod, akkor először kéne tömegnövelni, hogy legyen rajtad izom, aztán leszálkásítani. Szóval vagy most tömegnövelsz, és szálkásítasz, vagy ha úgy látod, túl sok rajtad a felesleg, akkor mindezek előtt még szálkásíts egyszer. Mivel tömegnövelés alatt zsír is feljön az izom mellett.


Mondd meg melyiket akarod, és összedobunk neked egy étrendet, és edzéstervet, nem kell ahhoz terembe menni.

2013. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szívesen segítek, étrend/ edzésterv terén. személyi edző vagyok, ha szeretnéd írj privit:)
2013. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Írtam privát üzenetet.

2013. szept. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!