Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha jó sok hasprést csinálok +...

Ha jó sok hasprést csinálok + fekve biciklizek a lábaimmal lakkor valamivel lejjebb megy majd a hasam? +fogyókúra (diéta, kenyér, tésztafélék betiltva, mindig kevesebbet eszek mint amennyit szoktam)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok legalább 185 cm körül lehetek (lehet hogy több) és 93 kilogramm vok.

Járok kondizni fogytam is sokat de az nem elég ahhoz mert eddig tömegeltem most kezdenék szálkásítani.

most 39cm a karom (2 évig tömegesítettem)

legjobban a a hasamon meg a mellkasomon zavar a háj.

Várom a válaszokat!

Köszi :)



2013. szept. 21. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kalória mínuszban vagy akkor fogysz, de nincs helyi zsírégetés, nincsenek helyi zsírégető gyakorlatok. NEM lehet irányítani a zsírleadás helyét!

Kellene aerob edzés is és mellette menjen az erősítő edzés is, mert különben izomból is vesztesz. És mindenre kell edzeni!

2013. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze mellette megy majd az edzés is :)
2013. szept. 21. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!