Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan is lehet lefogyni?

Hogyan is lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni... Illetve bajom nem is a súlyommal van, hanem azzal, hogy az egész a hasamon van (combomon karomon pl semmi a világon nem látszik), de tisztában vagyok vele, hogy nincs helyi zsírégetés :) A mozgásra rávettem magam, minden nap zumbázok itthon dvdre, meg majdnem minden nap el is járok futni, egyre többet bírok, jól is esik, de mindenhol azt olvasom, hogy fogyni csak diétával lehet .. na ez a nagy probléma :) kenyér kilőve azt tudom, rizs is, krumpli is, édesség, csoki (bár utóbbi kettővel amúgy is ritkán élek), cola is (na ezzel sajnos már nem olyan ritkán) de mi az még amit nem ehetek? Sok folyadékot iszom egy nap, 3-4 litert is akár, az jót tesz?

2013. júl. 21. 12:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és minden nap megiszok mellé 3 bögre maté teát ...
2013. júl. 21. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevesebb kaja, több mozgás. Nagyjából ennyi a titka. :)

Hagyd el a kenyeret, péksüteményeket, tésztát, édességeket, és a cukros üdítőket. Egyél sok zöldséget, csirkét, halat, marhahúst, tojást, gyümölcsöt.

2013. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mennyit érdemes enni egy nap? Mert én nagyon rászoktam, hogy csak napi egyszer eszek vagy max kétszer, és ez állítólag nem jó..
2013. júl. 21. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne 5x kisebb adagokat, de ha csak napi egyszer szoktál, akkor kezd napi hárommal, aztán vezess be könnyű tízórait, és uzsonnát is a napi étrendedbe.
2013. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!