Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » CrossFit-et érdemes elkezdeni...

CrossFit-et érdemes elkezdeni edző nélkül ha van hozzá kettlebellem, súlyzóim, rudam, meg medicinlabdám?

Figyelt kérdés
Egyébként csinálom a fegyencedzést és a kettlebellt is, amiket nagyon megszerettem!

2013. szept. 22. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem edző nélkül, egyedül, ez nehéz lesz. A cross fit-ben az is lényeges, hogy csoportosan végzik a gyakorlatokat, ez rengeteg plusz motivációt ad és sokkal élvezetesebb is. Biztos vannak kivételek, meg persze érdemes elkezdeni egyedül is. Sok kitartást! :)
2013. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz
2013. szept. 23. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyedül csináltam fél évig. Fel akartam készülni arra, hogy a csoportban ne legyek gyenge, ne nézzenek kezdőnek.

Mikor mindenki kifulladt és kb. éppen hogy kezdtem elfáradni. :D

2013. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előttem válaszolótól kérdezném, hogy milyen edzéstervel kezdted el? 3 éve kondizom, és már beépültek a fejembe, a megszokott napok mell,hát... és fogalmam sincs milyen gyakorlatokkal vághatnék neki a crossfittnek pedig nagyon szeretném.
2013. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!