Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Enyhe gerincferdüléssel lehet...

Enyhe gerincferdüléssel lehet testet építeni?

Figyelt kérdés
Enyhén balra gerincferdülésem van,a bal oldali bordám és kicsit kijjebb emelkedik és engem nagyon zavar.22 éves vagyok és szeretném eltüntetni,különböző gyakorlatokkal.Valaki tudna tanácsot adni hogy milyen erősítéseket csináljak?Esetleg nem fog romlani a helyzet ha pl súlyzózni fogok vagy fekvőtámaszozni?Pár hónapja elkezdtem futni,meg felülésezek ezek nincsenek káros hatással rá?Tippeket várok az erősítő gyakorlatokról.Előre is köszi a válaszokat :)

2013. szept. 24. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem fogja megmondani senki. Mi az az enyhe gerincferdülés? Mindenkinek más az enyhe.
2013. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szakértői leletembe azt írták hogy enyhén balra van a ferdülés...Ezt én sem értem,nyílván ez ilyen orvosi elnevezés h enyhe..Nemtudom hogy gerincferdüléssel is lehet-e súlyzózni meg erősíteni?Nem rontok a helyzeten ?
2013. szept. 24. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelni kell, a szabályos kivitelezésre, és az egyenes tartásra. Ha lassan, kontrolláltan végzed a gyakorlatokat, nem mész 8 ismétlés alá a gerincet terhelő gyakorlatoknál, akkor nem lehet gond (ha tényleg enyhe).
2013. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:

nos 11 évesen nekem is volt nem is enyhe.. Az orvos mondta, hogy kezdjek edzőterembe járni mert az segít.

Azaz nekem akkor kifejezetten ajánlotta! Igy kezdtem a testépítést.

2013. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És 22 évesen ez még vissza fordítható?Mert igazából a csontjaim elvileg már nem nőnek..Vagy csak korrigálható?A fekvőtámasz is jó gyakorlat az erősítéshez?Mert konditerembe nem igazán akarok lemenni.. :/
2013. szept. 24. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet korrigálni, persze. Fekvőtámasztól soha nem leszel izmos magában, az biztos. erembe miért nem szeretnél?
2013. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert túl sokan vannak,és nem igazán szeretnék lemenni oda.Azon is gondolkoztam hogy veszek súlyzókat,csak nem tudom hány kilósat érdemes..Otthon van 2 db kézi súlyzóm 1kg,de az túl könnyű...Inkább otthon szeretném csinálni az edzést...
2013. szept. 24. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!