Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitol van ez? ( testsuly...

Mitol van ez? ( testsuly problema, fogyas, gyengules) lent rendesen

Figyelt kérdés

sziasztok! velemenyetekre lennek kivancsi, esetleg tanacsotokat kerni.

iden nyaron fogytam 20 kilot dietaval, hihetetlen de ez van, nem mozogtam, otthon kockultam, alig ettem, sokat ittam, nem voltam ehes, elfoglalt a gepezes...sikerult lefogyjak akaratom nelkul 130kilorol 110re. de van egy problemam, testneveles oran van a ev eleji, ill vegi felmeres.. es en tavaly koverebben jobban teljesitettem mint most, kiveve coopoeren, mert most joval jobb eredmenyt ertem el.. az a bajom, hogy alig birok felulest csinalni, raadasul a tavalyi 11 fekvotamaszom lecsokkent, iden epphogy birok 2-3 at, nem vagyok eros gyerek, az a 11 sem volt sok, de ez radikalis valtozas... illetve a terdeimet is fajlalom mind ketto terdem ugyan ott faj... amugy 190cm magas vagyok, es a hasamrol nagyon sok felesleg ment le, teljes ruhatarat kellet vennem, majusba meg 48 as nadragot hordtam, most mar 42 nem tudom hogy mashol hogy merik a nadragokat.. de en mindig ugyan ott veszem a nadragom, es ott igy meretezik..

szoval erdekelne, hogy a teljesitmenyem mert lett ilyen szar? azt hittem, hogy ha fogy az ember akkor pl fekvotamasznal konnyebben elbirja magat es tobbet tud..



#fogyás #súlyprobléma #sportbeli teljesítmény
2013. szept. 27. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű, erről beszélünk mindig: az étrend, és mozgás nélküli fogyások izomvesztéssel járnak.
2013. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, aki izomból is fogy, az gyengül. Ez van kérdező. Nem mozogtál, izomból is sokat vesztettél.
2013. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bár nem írtad a korod, de ha tesiórád van, nem lehetsz valami idős, hát megnyugtatlak, ha marad ez a súlyod, és továbbra sem mozogsz semmit, nem telik el 4-5 év és nem csak a térded fog fájni... van egy haverom, ő is 110kg volt 11.edikben, 23éves korára már csak bottal tudott járni, 26 évesen pedig meghalt szívelégtelenségben 190kg-al... Jah és fogyni nem nem evéssel kell, mert azzal csak azt éred el, hogy amint elkezdesz utána "normálisan" étkezni már vissza is szeded a leadott kilókat, ha nem többet.
2013. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"volt egy haverom...
2013. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
en egyaltalan nem is akartam fogyni, amugy minden nap van tesi oram, ilyen tagozaton vagyok, es vegzos vagyok... es mit tudnek tenni, kezdjek el edzeni, vagy mar keso? en nekem nincs bajom a testemmel, baratnomnek sincs, es makk egeszseges vagyok, nem volt soha semmi bajom, es most sincs, vernyomas problemaim sincsenek, cukros sem vagyok, szal semmi bajom, csak most ez h neha kosarlabda edzesen megfajdul a terdem amikor ugrok es le erkezem.. es kicsit aggaszt...igazabol nemtudom h iteltetek meg engem, de nem vagyok egy lusta srac, szeretek sportolni, mozogni, tobb edzesre is jarok, roplabda, es kosar, focizni is szoktam, igaz azt nem kulon edzesen... szal mi tevo legyek, mit csinaljak?
2013. szept. 27. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát te írtad, hogy nem mozogtál, otthon kockultál. Nem mi találtuk ki. De ha sportolsz, akkor nincs gond, csak akkor azt kell írni.
2013. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, de nagyon legyengultem a nyaron, remelem fel evig ossze szedem magam, nem szeretnek megbukni tesibol... koszonom a valaszokat
2013. szept. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!