Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi volt eddig a legütősebb...

Mi volt eddig a legütősebb táplálékkiegészítő, edzésmódszer, vagy egyéb tiltott dolog, amit kipróbáltatok?

Figyelt kérdés
A hatását is le lehet írni, ki mit érzett, mikor használta, csinálta!

2013. szept. 28. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csirkemell.
2013. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is de rizzsel kombinálva állítolag még ütösebb
2013. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én a csokibevonatú fánkokkal vagyok így, ha megeszem, érzem percről percre, ahogy a fánk lebomlik energiává a testemben, és nagyon erős leszek:)
2013. szept. 28. 16:56
 4/18 anonim ***** válasza:
Tömegvelő étrend, amibe bele tartozik nálam az edzés utáni tejsavóprotein + maltodextrin. + néha kreatin. Na ez így elég ütős.;)
2013. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Montez kombója jött be nekem is a legjobban. Csoda kiegek nem léteznek.
2013. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Montez amit írtál az miert,jó? Mi az a középső amit írtál
2013. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A maltodextrin az egy gyors szénhidrát, ami edzés után megy a protein shakbe 40-50 gramm mennyiségben. Így tudod visszatölteni az izmok szénhidrát raktárait. Van aki dextrózt (szőlőcukrot) tesz bele és van aki ezek kombinációit, pl carb-f, carbo x. Nézz utána.
2013. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én nem Montez vagyok, de szeretek okoskodni, szóval válaszolok :D


A malto(ha arra gondolsz) olyan szerepet tölt be, mint a szőlőcukor: gyors felszívódású ch, ami edzés után protein mellé dukál. Drágább, mint a szőlőcukor, de jobb a gyomornak.

2013. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Montez: nem szép tőled, hogy eltitkolod az egy évvel ezelőtti fürjtojás-kúrád... Ejnye....
2013. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hú tényleg, az rengeteget dobott rajtam, de varjúpörkölttel kell nyomni, az így együtt lesz ütős.:)
2013. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!