Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek II. Vilmos...

Mi a véleményetek II. Vilmos német császárról?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 23:22
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Csak az érdekelne, hogy mit gondol róla az átlag gyúrós. Ugye hallani azt minden "motivációs" videóban, hogy az akarat így, az akarat úgy, az akarat felülmúlja az anyagot ésatöbbiésatöbbi.

Vilmos császárunk pedig eléggé akaratos egy egyén volt, külpolitikáján meg is látszott a kényszeres akaratmániája, gondolok ez alatt arra az elképzelésre, hogy akár az egész világgal is szembefordul, ha céljait csak így tudja elérni.

2013. szept. 28. 23:33
 2/38 A kérdező kommentje:
Most miért nem válaszol senki ? :(
2013. szept. 28. 23:50
 3/38 anonim ***** válasza:
Mi a f..szt írjunk, na? Neked mi a véleményed, hátha elindítasz valamit bennünk!
2013. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem a történetet.
2013. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Hát le. Most úgy nem érzem valahogy a Vilmost, bocsi. Max ha legurítottam volna vagy hármat belőle, na akkor biztos lenne véleményem.:-)
2013. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Én átlag alatti gyúrós vagyok, de az a véleményem, hogy ezek nem összehasonlítható akaratok. Más egy sportolói elszántság, az messze nem egyenlő mások eltiprásával.
2013. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Na. Most már örülsz? Lett válaszod. :-)
2013. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Szerintem maga a jelleme "irigylésre" méltó, mármint túlontúl határozott, kemény fellépésű alak volt.

Az, hogy kirobbantott egy eleve megnyerhetetlen háborút (lehetne vitatkozni hogy ki robbantotta ki, és hogy meg lehetett volna-e nyerni, de ne tegyük) és szembeszállt a világ összes nagyhatalmával, lehet hogy politikai öngyilkosság volt a részéről, de valljuk be, valahol romantikus.

Egyedül a világ ellen, ugye ?

Az összképen csak az rondít, hogy gyáva kutya módjára Hollandiába menekült a felkelők elől, és utána irigykedve nézte Hitler ambícióinak megvalósulását.

2013. szept. 29. 00:09
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég, mekkorát röhögtem ezen a kérdésen :D Már látom is a royalista Vilmos-párti testépítők világuralmi terveit :D
2013. szept. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Én most totál vilmospárti lettem, mer az romantikusos.;)
2013. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!