Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 minutes shaper-ről vélemény?

Dubstep91 kérdése:

5 minutes shaper-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Már egy ideje használom kb 2 max 3 hete.most tértem át legnehezebb fokozatra még kissé nehéz de majd ráállok.Minden másnap szoktam vele edzeni,nem csak 5 percet hanem többet már teljesen leizzadok amikor abbahagyom.Mellette járok heti 5x futni (9-11 km ereket szoktam),ami olyan 40-50 perc időbe.Étkezésem is rendes,leginkább főtt,fehérje dús kajákat eszem kenyér nélkül.Van is valami eredménye hasam szép lassan megy lefelé most vagyok 184cm/82kg .Heti fél/1kg biztosan megy le kb ( [link] ) És azt kérdezem folytassam-e igy tovább vagy egyébb tippek kockásabb,látványosabb has eléréséhez?meg kb mennyi idő kellhet még,vagy valami más edzés is mehet rá?

2013. okt. 5. 21:38
 1/1 anonim válasza:
Nagyon jól csinálod igaz 2 év mulva jön csak válasz de meg adom h heti több hasazást csinálj :)Csináld úgy hogy 4 nap edzés 3 nap pihenő és ez tökéletes lesz :) megvan már a kockahas? az edzést úgy csináld amúgy hogy futás,hasazás beírod youtubera h best abs workout + shaperrel egy 10perc és az oda basz majd :)
2015. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!