Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik felnőtt koruk előtt...

Akik felnőtt koruk előtt kezdték el a testépítést, hogy volt étrendjük?

Figyelt kérdés
Szóval akik úgy kezdték el a testépítést vagy "gyúrást", hogy a szüleiknél laktak, nem volt saját keresetük, anya főzött ők, hogyan tudták megoldani az étrendet? Én is nemrég kezdtem el de sajnos nem mondhatom anyának, hogy csak rizst és húst főzzön és azt se várhatom el, hogy nekem külön főzzön. Mivel nincs saját keresetem így nincs az, hogy megveszem magamnak és elkészítem, de az étrend nagyon fontos lenne. Előre is köszi!

2013. okt. 7. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Van akinek sütnek külön húst. Nálad ez nem jön össze, így eszel amit éppen tudsz, max kiegészíthetnéd tápkieggel, de lehet, hogy az sem megy ezek szerint. Nem nagyon tudsz mit tenni, de így is fejlődhetsz egy szintig.
2013. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Tanulj meg főzni! Nem olyan nagy etvasz megsütni a csirkemellet, meg megfőzni a rizst. Nem is tart sokáig.
2013. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős vagy.
2013. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tápkiegre lenne pénz csak olvastam, hogy jó étrend nélkül nem ér olyan sokat.
2013. okt. 7. 20:31
 5/20 A kérdező kommentje:
15f
2013. okt. 7. 20:32
 6/20 anonim ***** válasza:
Pedig de. Jobb mintha az sem lenne.
2013. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor inkább csirkemellet vegyél abból a pénzből, és süsd meg magadnak!
2013. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem elkezdek főzni tanulni :D Lehet, hogyha elkészíteném magamnak akkor belemennének, mert az a baja anyukámnak, hogy sokat kéne főznie.
2013. okt. 7. 20:36
 9/20 anonim ***** válasza:

Ja, tanulj meg főzni! Nem egy nagy ördöngösség.

Egyébként sem kell napi szinten elkészíteni a csirkemellet és a rizst. Eláll az!

2013. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én megeszek 3 túrót egy nap, az 105g fehérje, tudom h lassú stb stb de így megvan a fehérjém legalább..
2013. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!