Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik felnőtt koruk előtt...

Akik felnőtt koruk előtt kezdték el a testépítést, hogy volt étrendjük?

Figyelt kérdés
Szóval akik úgy kezdték el a testépítést vagy "gyúrást", hogy a szüleiknél laktak, nem volt saját keresetük, anya főzött ők, hogyan tudták megoldani az étrendet? Én is nemrég kezdtem el de sajnos nem mondhatom anyának, hogy csak rizst és húst főzzön és azt se várhatom el, hogy nekem külön főzzön. Mivel nincs saját keresetem így nincs az, hogy megveszem magamnak és elkészítem, de az étrend nagyon fontos lenne. Előre is köszi!

2013. okt. 7. 20:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Inkább a húst kellene pedig erőltetni.
2013. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én koleszos voltam gimiben, fasírton, tök meg babfőzeléken és kenyéren is tudtam szépen fejlődni, rengeteget gyúrtunk.
2013. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én főztem magamnak, kajába beszálltak szüleim, de nyaranta dolgoztam is, amivel kiegészítettem a dolgokat.
2013. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
veszel egy kontakt grillt egy rizsfőzőt meg egy evőkanalat. a grill-en megsütöd a csirkét kókuszzsirban, a rizsfőzőbe rakod a rizst és a tetejébe pedig lehet zöldséget párolni az evőkanálba meg öntöd az oliva, lenmagolajat és nyeled. nem olyan nagy cucc.
2013. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 oldfirehand95 ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, jelenleg semmilyen étrendem nincs, naponta 1-szer tudok enni csirkerizst, saját pénzből, saját magam által főzve. Engem szüleim pénzzel nem tudnak segíteni(svájci frank). Mindenképpen tanulj meg magadnak főzni. Rizst, csirkét és zöldséget párolni nem nagy tudomány, egyszer megkéred anyudat, hogy mutassa meg hogy kell, aztán már megy.
2013. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én még iskolás korú vagyok, leírom, én hogyan csinálom :D

Reggelre a zab az nem gáz. Suliba viszek csirkét meg pufirizst. Hazajövök, rögtön nekiállok főzni(vagy előveszem a tegnapit, mert kétnapra főzök előre). Főzök magamnak csirkemellett, meg rizst: nem egy nagy kunszt, még élvezem is :D


Szülinapomra, karácsonyra, anyámkínnyára, szóval mindenre pénzt kérek, abból meg tápkieget veszek. Meg néha az ősök is meglepnek valami kis aprósággal(Omega3, Vitamin, stb.).


Tehát meg lehet oldani, csak akarni kell.

2013. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én fiatalkoromban nem nagyon foglalkoztam étrenddel, mégis szépen fejlődtem. Napi 5-6-szor egyél ami van. Párolás helyett meg inkább eddzél. Az étrenddel ráérsz később foglalkozni!
2013. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
étrenddel mindig jobban fogsz fejlődni mint nélküle.
2013. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Én fiatalkoromban nem nagyon foglalkoztam étrenddel, mégis szépen fejlődtem. Napi 5-6-szor egyél ami van. Párolás helyett meg inkább eddzél. Az étrenddel ráérsz később foglalkozni!
2013. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17-es te nagyon bolond vagy! Totál fordítva logikázol, mint kéne! Nem azt kell enni, ami van! Hanem annak kell lennie, amit enni kell!

És nem a sütés-főzés és evés helyett kell edzeni, hanem mellette kell edzeni.

Képzelem, hogy milyen szépen fejlődhettél ha csak úgy össze-vissza ettél!

2013. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!