Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » DTP edzésről vélemények? 10...

DTP edzésről vélemények? 10 sorozat csökkenő súlyokkal.50,40,30,20,10,10,20,30,40,50 ismétlés.

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 13:21
 1/2 anonim válasza:
Nekem nagyon színpatikus, de megterhelőnek tűnik. És ugye csak 4 hétig lehet pontosabban szabad alkalmazni és utána vissza kell térni az eredeti edzés tervedre. Szerintem ha nem rég (1-2hónapja) kezdted a kondizást ne csináld csak majd ha tovább fejlődtél már. De szerintem elég szépen bedurrant és növeli a fizikumod. Sok sikert ha belekezdesz majd meséld el hogy mit tapasztaltál :D (Off:Én is szeretném elkezdeni csak nőként nem tudom hogy milyen hatásai lennének és tapasztalat nélkül nem szeretnék belevágni)
2013. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kb egy éve edzek, szép nyugodt tempóban, de most ezt a cikket olvasva a builderen eléggé felkeltette az érdeklődésemet.


A súllyal nem vagyok tisztában, hogy milyen arányban növeljem és hogy végig növelni kell e a 10 sorozaton keresztül, vagy 10-től 50-ig felfele azt is növeljem?

2013. okt. 9. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!