Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Montez és a többi naturál...

Montez és a többi naturál testépítő! Soha nem akartatok profi versenyzők lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokszor olvasom a válaszaitokat (Montez, dirtboy, stb.) és írjátok, hogy mennyit eddzettetek naturálba. Ezt nagyon tisztelem bennetek de soha nem akartatok profi versenyzők lenni? Igaz azt nem lehetett volna naturálban elérni de na híresek lennétek, sok pénz a testépítésből, nagyobb izmok, komoly versenyek stb. Mindezt úgy mondom, hogy én is naturál vagyok de még egy éve sincs, hogy edzek így ezen még nem kell gondolkodnom. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 12. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
1-2 év után úgyis látni fogod, hogy van-e értelme versenyezned.Ha beszélhetek Montezék nevében, ők valószínűleg azért nem gondolkoztak ezen mert a genetikájuk(ahogy az enyém sem és sok töketlen koxos majomé sem) veheti fel a versenyt pl.Vörös Zolival(ő csak egy példa)tehát tönkre tenni magukat,szponzor nélkül semmi értelme nem lenne.De elismerésem mind 2nek (Dirtboyt még nem láttam) , de Montez jó forma :)
2013. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én dirtboyt is láttam már, hobbiszinten mindkettő komoly forma, de versenyszinten csodagenetikára van szükség.
2013. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem volt egy haverom, mindenki csodálta, h milyen teste van, természetesen tele is volt az ifaplató árúval:)

osztotta az észt a kezdőknek, h kell edzeni meg enni, pedig ő sem tudta igazából, csak a " fűtőanyag" miatt vol olyan, amilyen.

be is nevezett az egyik hazai versenyre, vhonnan megszerezte a felkészüléshez szükséges pénzt,és a nagy koxmatyi eltűnt a névtelenség süllyesztőjében, semmit sem ért el, mert ugye a víz meg zsír nem= az izommal, ezt nem érti meg a sok vízet felhalmozó agyatlan felhasználó.

azóta emberkénk is naturálan nyomja, árnyéka régi önmagának, edzeni sincs már kedve, nyeszlett a karja, és már senki sem nézi meg, nem is kérdezgetik, sőt a teremben szinte észre sem veszik...de mindig van egy ilyen önjelölt okoska, aki azt hiszi meglehet csinálni, csak aztán téved, de egy nagyot!

2013. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Én sosem írtam magamra, hogy marhajó lennék. Nem vagyok elég szimmetrikus sem. Naturálban edzem, így nagy tömeg nincs rajtam, de ezzel elvagyok egyelőre. Igazából focizni jobban szeretek, az jobban is megy, ahhoz pedig nem kell túl nagy izom.;)
2013. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, én az első fél évben tervbe vettem, de aztán utánnajártam jobban, és megtudtam hogy a versenyzők 99%a tol valami cuccot mellé. Na én nem fogok, + gerinc ferdülésem is van
2013. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát, lehet Monti, hogy versenyezni nem vagy szimmetrikus, de hogy eddig te voltál a legjobb testű pasi, akivel "voltam", az tuti! :-)
2013. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért jó lenne Montezről nem csak itt gyk-n olvasni hanem valami testélítőmagazinban :)
2013. okt. 12. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Köszi Andim, egy szép nőtől ez nagy dicséret, a barátkozáshoz tényleg nem kell szimmetria.;)
2013. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
(mik ki nem derülnek...) ;)
2013. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Az nem... :-)
2013. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!