Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítő férfiaknak tetszen...

A testépítő férfiaknak tetszenek a testépítő nok? Azokra gondolok akik mar tenyleg nagyon izmosak, kocka has, nincs mellük, nagy vall es kar.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, mert legtobb ismerősöm szerint semmi nőiesség nincs bennuk

2013. okt. 16. 08:47
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, ott még talán nincs.:)
2013. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy ők már nem jönnek be, de két dolgot nagyon elfelejt mindenki:

1) Ők nem azért lettek olyanok, hogy tetsszenek az embereknek. Teljesen más a motivációjuk, és telibeszarják a gyűlölködőket.

2) Attól, hogy ilyenek, még nem kell rögtön nekiállni ordenárú módon szidalmazni őket. Kicsit ironikus, amikor egy elvileg nőnemű válaszoló úgy elkezd szidni egy ilyet, hogy a szódás is belepirulna... mer ez aztán nőiesebb. Sőt! A sok elhanyagolt pálcika/dagadék - ostoba/gonosz személy is nőies, mi? Ja, azt már megszoktuk, az izmosat meg nem. Kettősmérce powa.


A világ ilyen. Ami létezhet, az létezik, belőlük nagyon kevés van (és kevés is lesz, nem lesz izompacsira egy lány se, ha véletlenül rendesen edz), de emberből meg sok, így lesznek izmosak nők is, meg pár őket kedvelő is. Csak nem kéne mindenért utálni egymást.

2013. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Nem írtuk, hogy ne legyenek, azt sem hogy utájuk, annyi csak hogy nem jön be. Ez volt a kérdés, erre válaszoltam. De szó sincs utálatról, sőt a melót elismerem ilyen szinten is.
2013. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked céloztam :P Úgy általában, amikor erről van szó. Amúgy a sportolók közt kevesebb gyűlölködő van, mert valószínűleg ők tudják, mi az a munka és az elhivatottság. De amikor a csőcselék, azaz szexrovatba bekerül egy ilyen... :D előjön a jó kis mentalitás.
2013. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
Ja okés Wash, akkor ezt benéztem.;)
2013. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
Én vagyok az "elvileg" nőnemű? :-) Köszi Wash, kedvességed határtalan. Én csak a kérdést vittem tovább, véleményem szerint. Lehet, hogy ordenálénak tartasz, de nekem ilyen a humorom. Amúgy nyugodtan meg is szólíthatsz, ott a nevem. :-)
2013. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
10%
ja, igen, az elhanyagolt dagadt/pálcika is gáz, persze, de van középút. Egy testépítő nő ronda ugyanúgy. Legalábbis szerintem. Már aki széjjel van koxolva. És persze, ő abban tiszteletre méltóbb, hogy sportember, de nem szép. Ennyi.
2013. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Andi, kicsit fáziskésésben vagy :D Írtam másodjára, hogy általánosságban értettem, az általános környezetben való megjelenésekor a témának. Ha van neve, akiről írok, akkor leírom, most nem tettem, ergo nem rólad beszéltem :P Nyugi, skacok, titeket bírlak, csak az átlagembert utálom :D
2013. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

Ok Wash, csak eléggé összevágott a történet, azér gondoltam...


Akkor

[link]

2013. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
No problem, kissé valóban félreérthető voltam legelőször, csak annyira zavar, hogy ez a téma általában a fikázásra van kihegyezve. : (
2013. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!