Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most az milyen dolog, hogy 2...

Most az milyen dolog, hogy 2 hónapja járunk edzeni haverokkal (187cm,74kg 21/F) és azok a srácok akik már 30 körüliek és rendesen kivannak dolgozva (180-190 közötti 100 kg felettiek) azok folyamatosan leszolnak minket?

Figyelt kérdés

allandoan leszolnak minket,hogy "itt nevettetjuk "ki magunkat konditeremben "piszkafák" meg ilyesmiket.

Ezek most komolyan ennyire értelmesek lehetnek hogy nem emlékeznek ,hogy egyszer honnan indultak?



2013. okt. 17. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
:DD
2013. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 clint ***** válasza:

Hàt tudod ez azért van mert néhàny 18-20 éves kismajom lejön konkrétan foglalni a helyet.. Nàlunk a tàrogaton a tegnap egy ilyen sràc nézte a tvt. Màskor a fekpadot felvàltva hasznàljàk 3-an és minden sorozat utàn beszélgetnek 5-10 percet.

Igaz én nem szólok csak nagyon ideges helyzetemben.

De a multkor mikor a làbgépnél beszélgetett az egyik ilyen és az egyik fekpadot foglalta a törölközőjével megkérdeztem hogy hasznàlhatom e, az volt a vàlasz, hogy: bocsi most én vagyok ott...

Én is bunkó lettem. Nem azért mert ő 75 kg én meg jópàr tizessel több..

Azért mert én edzenék. Pofàzni menjen az utcàra...

2013. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Mi nem a helyet megyünk le foglalni,hanem edzeni.

Persze közben szólunk egymáshoz ( 3 ember) ,de gondolom mások is szoktak közbe 1-2 szót beszélni és az még nem bűn mert nem azt csináljuk,hogy a gépek elé ülünk aztán csak beszéd.

Nem,mi edzeni járunk le.

2013. okt. 19. 18:06
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor ti nagyon rendes fiatalemberek vagytok! :-)
2013. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 clint ***** válasza:

Igen de 3an gyakran lefoglaltok egy helyet mivel felvaltva ugyanazt csinaljatok... Ilyenkor fel oran keresztul foglalt egy hely. Legalabbis ez a jellemzo.

Ha ti nem ilyenek vagytok akkor megertem, de valszeg emiatt olyanok velerek mert ehhez vannak szokva.

2013. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, mondom nálunk is ez van, hogy lejönnek hárman-négyen, amivel nem lenne probléma, és persze, edzenek, csak ugyanazon gépen felváltva. Max két ember bőven elég egy gépre. Főleg, ha váltakozik a kéz is, az még egy jó kis várakozás. :-)
2013. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 clint ***** válasza:

Egy nagyobb teremben is zavaro. De egy kisebb terembe plàne. Legutobb egy olyanba voltam ahol, egy fekpad van...

A 3 sràc egy sotozat utàn kibeszélte hogy milyen zh-t irt hogy puskàzott a tanar mit mondott stb...

Én is jàrtam baràtokkal edzeni,anno de amig en egy helyen dolgoztm,ő a màsikon és nem egy helyet uraltunk ketten

A harminc éves emberkék azért mérgesek mert ők edtenének, és lehet hogy a fikukàk is, de akkor sem veszik komolyan a nagy részük, egy év mulva màr nem is jàr edzeni..

2013. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 clint ***** válasza:
Bocs az irasert telorol vagyok
2013. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hárman mentek edzeni? Na ez tényleg nevetséges!

Ketten még oké, na de hárman? Minek?

2013. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben beruháznék 1-2 gépre otthon.3 emberre elosztva egy 20-30ezer forintos gép nem olyan vészes.
2013. okt. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!