Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Protein szeletet edzés előtt...

Protein szeletet edzés előtt vagy után egyem meg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább semmikor, és előtte rendes kaja, utána turmix menjen.


Ezt a terméket arra találták ki, hogy ha valahova nagyon kényes lenne kaját vinni, és ezért helyettesítheti ideiglenesen az étkezést egy fajta mgoldásként, de nem az az elsődleges szerepe, hogy edzés után visszatöltsünk vele. Ha összehasonlítod az árát és az összetételét a fehérjeturmixszal, rájössz.

2013. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tap bela ***** válasza:

Sajnos sok szeletre rá van írva hogy protein szelet. És még mi van ráírva? És mennyi 1 szeletben a fehérje?!

Edzés előtt EAA amino itlanak lenne értelme. Edzést követően jó minőségű whey potein plusszakkal mint glutamin, HMB, AKG, BCAA, creatin, ......

2013. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggeli mellé
2013. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes, ha meg vagy szorulva, én pl akkor szerettem ha este elmentünk valahová, 3 csoki, és mégsem fehérje nélkül voltam, igaz nem szójásat vittem magammal, mert a fele az.
2013. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Edzés után gyors ch és gyors fehérje kell, ami nem megy proteines csokival, mert abban rengeteg zsír is van, ami nyújtja a felszívódást.
2013. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!