Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki javaslatok edzéssel...

Valaki javaslatok edzéssel (fogyással) kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

18 éves vagyok(fiú),165 cm vagyok és 75 kg.Fél éve kezdtem el edzeni és akkor voltam 83 kg,sokat javultam de még így is sokallom a súlyomat,heti 4 edzésre járok.Mivel érhetnék el gyors fogyást úgy hogy közben tudjam csinálni az edzéseket továbbra is (tömegnövelő edzést csinálok,mert elég gyenge voltam és egy kicsit izmosodnom kellett).



2013. nov. 10. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő edzés nincs, étrend van. Alkalmazz szálkásító étrendet!
2013. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miből áll egy szálkásító étrend ?
2013. nov. 10. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Utána tudsz nézni, de nagy vonalakban 2,5-3g fehérje/ttkg naponta, ugyanennyi ch, komplex forrásokból, és 1g zsír, főleg telítetlen. A ch-t csökkented, amíg nem indul be a fogyás, kb heti 1 kg. Ha ennél többet fogysz hetente, akkor emeld.


A napi adagot oszd szét minél több étkezésbe, mindegyikhez fogyassz sok zöldséget. Igyál minden 20. testsúlykiló után 1l vizet.

2013. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ .
2013. nov. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!