Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlanátok 8 órás fizikai...

Mit ajánlanátok 8 órás fizikai munka után hogy bírjak még edzeni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 22:27
 1/8 Clan ***** válasza:
Hot Blood!
2013. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem 10-12 órás fizikai melóm volt, nagyon kemény...

úgy tudtam energiához jutni, h kiló számra ettem acsokit, meg a nápolyit, és csak kétszer fél órát edzettem a héten, de még így is izmosodtam és fogytam...örülök h azóta nincs ilyen melóm, normálisan tudok edzeni:)

2013. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rövid edzéseket kell tartani, maximum negyvenöt perceseket.
2013. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor fizikai meló után épp csak beestem edzésre..


Eleve fájt a hátam, túlterhelődött már melóhelyen, minden nap.. Nem igazán az egészséges élet alapja.


Akaraterő kellett. Kávé és akaraterő. És elfogadtam, hogy vannak korlátok, amiket csak szép lassan lehet kitolni, de nem lehet kemény, fárasztó egész napos leterhelés után csak úgy átugrani. Továbbra is állítom, hiszem hogy lehet fejlődni gyakorlással, kitartó munkával, de egészen más viszonylag kipihenten leérni edzésre mint széthajtva.


Lelkesedés, akarat és tényleg, valami stimuláns segíthet. :)

2013. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem nem volt gáz,mer ettem a sok cuccost ezerrel úgy meg voltam menve tőle napi 13óra meló után is úgy mentem le mint egy bika de hogy tanácsot is adjak

Emeled meg nagyon nagyon a szénhidrátbevitelt,feltéve ha nem vagy alapjaraton kovéreb hizékonyabb ember,fehérje mindenkep legyenmeg a 2.5g/tskg

8óra fizikai munka még nem gáz,simán hazamész pihensz és lemész,edzés előttre ajánlom:War Machine,Myo Blitz,ezekből az egyik;)ezek segítenek majd hidd el

2013. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat lassan 2hónapja nem edzettem mert nem bírok meló után de hátha sikerül valamivel felturbózni magam
2013. nov. 11. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Edzés előtt próbálj meg aludni egy kicsit.
2013. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az a baj ha én edzés elött alszom az olyan 3óra és már este :)de kaptam 1-2 ötletett kipróbálom
2013. nov. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!