Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy szerda-péntek-vasárnap...

Egy szerda-péntek-vasárnap edzésre levetítve melyik a jobb edzésterv szerintetek?

Figyelt kérdés

1. hát (has)

mell-bicepsz (has)

váll-tricepsz (has)

vagy


2. bicepsz-tricepsz (has)

mell (has)

hát-váll (has)


Láb most mellékes.


2013. szept. 22. 22:55
 1/3 TtamásS válasza:
szerintem Így csináld Hétfő mell tricepsz váll has Kedd láb hát bicepsz csukja és így tovább szombatig és vasárnap pihi
2013. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A láb az nem mellékes, anélkül a felsőtested sem fog megfelelően fejlődni. Ha én is eltekintek a lábtól (aminek edzése szerintem nagyon is fontos lenne!), akkor mindkettő edzésterv jó lenne, ezeket lehet 6-8 hetente váltani is, egyik sem jobb a másiknál. Nincsenek kőbe vésett edzésterve, mindenkinek más jön be és az sem sokáig. Ezt az első válaszolónak is írom, aki azt hiszi, hogy mindenkinek ugyanaz az edzésterv jó.
2013. szept. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TtamásS válasza:
tippet adtam montez nem hiszek semmiben nem vagyok hívő lélek -.-
2013. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!