Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon alacsony súlyú edzésnél...

Nagyon alacsony súlyú edzésnél is fejlődhet az izomzat?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, hogy alacsony súllyal végzett, de magas ismétlődésszámmal. Például 4 kg-os súllyal 8*40 "izolált bicepsz" gyakorlat. Van esély, hogy úgy fejlődjön az izomzat, hogy folyamatosan növelem az ismétlődésszámot úgy, hogy a súlyt nem változtatom?

2013. nov. 20. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az elején egy minimálisat tudsz vele fejlődni, de elhanyagolandó mértékben. Utána semmit. Kis súllyal nem lesz fejlődés.
2013. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Valahol sejtettem, de egy kérdést megért. Akkor nincs is értelme folytatni? (magát a súlyt nem emelhetem egy rosszul összeforrt törés miatt a jobb csuklómon; bármilyen 5 kg-nál nagyobb terhelés esetén égető fájdalom jelentkezik)
2013. nov. 20. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a méret is fontos ,akkor nem egy jó módszer a kis súlyos bohóckodás. De a te esetedben nincs mit tenni, ha nem tudsz nagyobb súllyal edzeni. Ez is jobb, mint a semmi.
2013. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jók a magas ismétléssel végzett edzések. mondjuk évente beiktat az ember 6-10 hetes ilyesmi programot az hoz eredményt. De nem egyfolytában, 5 kilós súlyokkal, és 80-100-as ismétléssel.

Nincs mese, ha tömegelni akarsz, fel kell rakni a rúdra a 10-20 kilós tárcsákat, meg kell fogni a 10-20-30 kilós vagy még annál is nagyobb egykezes súlyzókat.

2013. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!