Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha napi 800 kalória felé...

Hogyha napi 800 kalória felé nem megyek, az nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, 94 kiló, egy kicsit testes, de a zsírpárnák alatt szép izomzat rejlik, hogyha így csinálom akkor veszítek az izmomból? ( Folyamatosan átmozgatom a testem és edzésre is heti 5x járok ) és furcsa módon nagyon bírom, nem vagyok se fáradt, suliba tudok koncentrálni, semmi bajom, 1 hete csinálom ezt

2013. nov. 8. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Így elég sokat veszíthetsz izomból. Nem az volna a lényeg, hogy keveset egyél. Rendesen kiszámolt étrend kéne, (szálkásító) és aerob edzés.
2013. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
régen én is sokszor nekiálltam ezt csinálni, bírtam is hetekig, mindig, de a vége mindig egy nagy hetekig tartó zabálóroham lett, és +2-5kg...
2013. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Szergej55 ***** válasza:
Ez kvára értelmetlen, elfogysz izomból, mielőtt zsírt egy grammot is veszítenél.
2013. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Valamiért sejtettem :( és mit lehetne tenni, hogy letudjak fogyni? ugyanis az étrendet nem tudnám betartani a suli miatt... még 1 év aztán érettségi, majd a TFet szeretném megcélozni, oda pedig ugye szálkásodás kell nagyon
2013. nov. 8. 22:09
 5/19 anonim ***** válasza:
Leírtuk, hogy mit lehetne tenni.
2013. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
" ugyanis az étrendet nem tudnám betartani a suli miatt.. " értelmező olvasás megy?
2013. nov. 8. 22:31
 7/19 Awful11 ***** válasza:
Suliba is tudsz vinni csirke+rizst, vagy tk. kenyér és csirkemell. Én is suliba járok, mégis meg tudom oldani az étrendet, ez nem kifogás.
2013. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Na velem ne kezdj itt arcoskodni, ok?


Leírtuk, hogy ez kell hozzá, mert ez a tény. Az, hogy ez valami rajtad álló oknál fogva nem valósulhat meg, nem a mi hibánk. Leírhatjuk, hogy a horgászathoz sok víz kell, benne hallal és horog, mire te mondhatnád, hogy te a sivatagban élsz, vagy csak épp nincs a közelben horgászbolt, de te kérdeznéd, hogy hogy tudnál továbbra is horgászni, most erre mégis mit mondjunk?


Az értelmező olvasás neked nem megy. A sulit nem értem, minek használja sok ember alibiként. Senki nem eszik, aki suliba jár?? Én ismerek dolgozó, általános, középsulis és egyetemista embereket, és meg tudják oldani. Azt meg akkor már megteheted, hogy rendes élelmiszerekre cseréled az eddigieket, nem?


Az edzésre meg vagy rászánod magad, vagy nem, rajtad áll.


Értelmező olvasás azt mondja...sok sikert az érettségihez.

2013. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Figyelj már kedves ddrake, szerintem neked ide már pont, hogy nem kéne írnod, megbeszéltük vagy megbeszéltük netharcos? Egyébként pedig, milyen edzésre kéne rászánnom magam? Szerintem világosan leírtam, hogy heti 5x járok edzésre... Ugye? A nagy értelmező olvasó... :)
2013. nov. 8. 22:58
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Awful, épp próbálok összerakni egy kis étrendet, eddig-addig eljutogattam, bár nem tudom, hogy hogyan, de mindegy :D Te a suliba mindennap csirkemellet viszel? Mert ugye a változatosság is kell, tudnál még írni egy pár "ételt" amit szoktál még suliba vinni?
2013. nov. 8. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!