Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyivel jobb teremben...

Mennyivel jobb teremben edzeni mint otthon kézi súlyozókkal? Többi lent.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok van otthon két darab 25 kg-os kézi sulyzóm amin a súlyokat lehet cserélni, és van még mellé egy fából készült padom amit belehet állítani vízszintesre..

hát ez van.. ha futja anyagilag akkor elmennék terembe.de a kérdés hogy az mivel, mennyivel lenne nekem jobb?

előre is köszönöm a válaszokat.


2013. nov. 22. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Előny:

több gép

tudnak segíteni ha vmit rosszul csinálsz


Hátrány:

kis teremben várni kell a gépre (nem biztos, de volt már ilyen)

teremnyitás-zárás(otthon meg te döntöd el)


Kb. ennyi..sztem terembe sokkal jobb pl. azokkal a súlyzókkal lábazni macerás lesz..nekem a terem jobban bejött

2013. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokkal job lenne, mint otthon kevés eszközzel edzegetni. Én eddig itthon edzettem. Illetve 28 éve edzem, de most volt két év, amit itthoni edzéssel töltöttem. Most mentem vissza terembe : ég és föld. Sokkal jobban szétgyilkolom magam a súlyzók + csigás gépek segítségével. Változatosabban tudok edzeni, többféle gyakorlattal, így minden edzésem más. A változtatás fontos a testépítésben.

Pedig nekem itthon nem csak egykezes súlyzóim vannak és nem 25 kilócskára pakolom a súlyzókat, hanem 2 x 60-ra is simán. Van rudam is, hozzá 150 kg súly. Scott pad, guggoló állvány, stb. De még így sem tudtam eléggé változatosan edzeni. Ez pedig hátráltatja a fejlődést.

2013. nov. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!