Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Motiváció hiánya?

Motiváció hiánya?

Figyelt kérdés
Veletek előfordult már, hogy elfogyott a lelkesedésetek és nem mentetek edzeni? Mit tetettek, hogy tudjátok fojtatni?
2013. nov. 23. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
28 éve edzek folyamatosan. Max betegség miatt hagytam ki pár napot. De olyan sosem volt, hogy nem mentem edzeni motiváció hiánya miatt.
2013. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Motiváció hiánya nálam is előfordult(nem lehet minden napom csodálatos, szivárványszínű),de amiatt én sem hagytam még ki edzést.
2013. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Glissade* ***** válasza:

Persze! Ezért kell edzésnap ês edzésterv;)

Ha nem vagy lesérülve ill. nincs semmi ami indolkolná azt, hogy otthon maradj.

Akkor elmész edzeni és kêsz!

A motiváció mindig változik.

2013. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs motiváció, akkor kell egy edzés előtti pörgető, és máris lesz kedv. Pl. Scitec Hot Blood. Ha nincs annyira kedvem, akkor használom, és nekem bejött.
2013. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy nő vagyok. Nem szeretnék kreatint szedni de azért köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 23. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Minimális mennyiségű kreatin van a Hot Bloodban.
2013. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van rengeteg motivációs videó van, amik segíthetnek, de nekem már sima edzővideók (inkább calisthenic) is meghozzák a kedvem, és nem is bírok nyugton maradni. :)
2013. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Belenéztem a tükörbe, utána egyből rohantam is edzeni!
2013. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!