Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről az...

Awful11 kérdése:

Mi a véleményetek erről az étrendről? Tömegnövelés lenne a cél.

Figyelt kérdés

[link]


A rizst megpróbálom felvinni napi fél kilóra, de egyenlőre annyit még nem bírok megenni.



2013. nov. 30. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

a zsír kevés és semmi zöldséget sem eszel ez így nem valami egészséges hiába eszel "tisztán"

ha te naponta 2287-2587 kalóriát használsz el abban az esetben jó ha ennél kevesebbet akkor sok ha ennél többet akkor kevés kalóriát viszel be.

Ha erősödsz a teremben és a tükör nem mutat nagy zsirosodást a zsirt megemeled és raksz egy csomo zoldseget akkor jo lesz.

2013. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Zsírt miből kéne még bevinni? Valami olcsó megoldás kéne, zöldségeket meg eszek, csak ide nem írtam be.
2013. nov. 30. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Napi egy doboz konzerv kukorica.

Viccen kívül megdob..

2013. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rizshez lehet keverni babot, borsót, répát, gombát, brokkolit stb.

Lefekvés előtt mehetne túró.

Edzés előtt egyél banánt, diót, almát, mogyorót stb.

2013. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
zsirnak: literes extra szűz olivaolaj.
2013. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! Hát szerintem akkor úgy lesz, hogy a rizshez teszek majd sok borsót, zsírnak pedig mit gondoltok a kókuszzsírról? Eléggé sokan ajánlották már, jó lenne az is a zsírbevitelem fedezésére? Túrót pedig nagyon nem szeretem, szóval azt inkább kihagynám.
2013. nov. 30. 23:35
 7/7 anonim ***** válasza:
nem jó mert csak mct nem jó. a legnagyobb része olivaolaj/avokádó/magvak kell hogy legyenek
2013. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!