Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Változtatni szeretnék. Hogy...

Változtatni szeretnék. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Van itthon 2 db 10 kg-os sulyzóm,amit nemrégen vásároltam meg, erősítés céljából. Vékony vagyok,183 cm,és 63 kg. Meguntam a folyamatos édességzabálást,meg az örökös álmodozást,hogy majd egyszer igy lesz meg úgy. Konditerembe nem megyek,mert nincs rá pénzem,örültem,hogy ezt a két sulyzót is megtudtam venni,az összekapargatott pénzemből. Kellene ehhez a testsúlyhoz egy konkrétan összeállított étrend,ami lehetőleg változatosabb legyen,mert sokat olvasom itt is,hogy monoton,tehát egy idő után már a gyomor se kívánja ugyanazt. Gyakorlatokat tudok ehhez a két sulyzóhoz,valamint a fegyencedzést kezdem el. Valami kezdő féle edzésterv is kellene, lehetőleg olyan,amibe a futás nem ütközik bele,mert azt szoktam csinálni tavasztól őszig,tehát azt mindenképpen megtartom,mivel imádok futni. A futás egy héten 2-3szor szokott menni. Valamint az édesség elleni sóvárgás céljából valami olyan édesség,ami jó a kondis életmódhoz is,létezik? olyan kellene nekem,csak míg le nem szokok róla. Köszönöm előre is a segítségeteket!
2013. dec. 6. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj egy ajtófélfára szerelhető húzódzkodót.

Édesség helyett meg gyümölcs vagy ízesített fehérje (por).

Edzhetsz saját testsúllyal is.

Itt van néhány ötlet:

Mell-Tric:

Tolódzkodás (2 szék között) 3x10-15

Fekvőtámasz 3x10-15

Fekvőtámasz szűken 3x10-15

Váll:

Oldalt emelés súlyzóval 3x8-12

Mellről nyomás 3x8-12

Feltettlábas fekvőtámasz 3x10-15

Hát-Bicepsz:

Húzódzkodás 6x8-12

Szűk húzódzkodás 4x8-12

Kalapács bicepsz 4x8-12

2013. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Láb(ehez viszont nagyobb súly kéne a guggolás miatt..)

Sprint 5x100m

Egylábas guggolás(ha megy) 4x10/10

Guggolás+felugrás 4x20

Kitörés 4xbukásig

Szamárvádi 6x15-20

2013. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kaját segítenétek összeállítani?
2013. dec. 7. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem ha ilyen vékony vagy min akarsz változtatni :-)

Minden nap érdemes fekvőtámaszozni az nagyon egészséges, nekem is ilyen súlyzóim vannak otthon, de csak kb. 2 gyakorlatot csinálok velük+az ajtófélfát szoktam "kinyomnni" rézsút állásban...

2013. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!