Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, hogy kb 2honapja járok (lány vagyok) edzőterembe, ezelőtt csak futás volt,taposó gép ilyen felülések stb otthon, most meg mindenhogy utána jártam, 64kg voltam, és amikor csak a kardiot csináltam, futógépet, meg annyit mellé hogy ilyen lábtolót akkor sikerült fogynom 61re, de amióta betartom a rendes étrendet és van edzés tervem csak hízok, tehat 61 voltam már újra 63fél körül járok, cukorbeteg vagyok. naponta 4x étkezek, a reggelim tojás, piritós(barna kenyer) ebed törekszem a rizs csirkehúsra , illetve valamilyen leves, akkor edzés után egy kis fehérjés kaja, valami tojás vagy gyümölcsök, 6kor egy szénhidrátos , prizs stb. lefekvés előtt 1-2órával meg 10dkg zsirszegény túró. hetente 3x járok edzeni, hétfő kedd illetve csütörtökön, hétfőn van egy comb,fenék,vádli, kedd : mell,váll,tricepsz,has, csütörtök pedig hát,bicepsz vádli, edzést 20perc kardioval kezdem és zárom. most januártól megszeretném próbálni az L-carnitint ez sciteces folyadék, amiből edzés előtt 12,5 ml kell. de amióta edzek csak jobban hízok . mitcsinálhatok rosszul ???? semmi édességet nem eszek, kávét is édesítővel, csak vizet iszok, sok gyümölcsöt eszek, rengeteg zöldséget, mega daily one-t is szedek, multivitaminként. mi lehet a baj ???

2013. dec. 20. 21:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Ö... ne haragudj... de melyik étrendet tartod be?:D

Kicsit soknak tűnik a ch, tömegelőnek néz ki...:D


Sok gyümölcs... na itt az egyik probléma.

2013. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
mi a baj a gyümölcsökkel? a sok ch a cukrom miatt kell,reggel 20g, délben 40g, este meg 15g. tehát ez alapkövetelmény különben rosszul leszek vagy nemtudom,mert eddig nemvolt baj. úgy nagyjából próbálom betartani mert kolis is vagyok és nehéz, fehérje se nagyon szokott meglenni, fehérjét megnem merek inni mert félek hogy hizlalni fog..
2013. dec. 20. 21:34
 3/30 anonim ***** válasza:
0%

1. mert ócska diétát követsz

2. sok ch, sok rizs, sok barna kenyér, mind ócska sz.ar amik csak tovább rontják a meglévő anyagcserezavarodat


3. sok túró, fujj, nem gondolsz arra, hogy a túró hizlal?


4. mert a karnitinnel foglalkozol ami HALÁL pénzkidobás, de a túrón már nem gondolkozol el, hogy talán nem kéne


5. mert kardiózol, értelmetlenül leizzasztod magad, de a hormonrendszered egészsége meg sehol sincs, sőt még ott sem.


Ez így elég hibapont, vagy keressünk még? :) :)

2013. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Jó, mondjuk azt nem írtad, hogy mennyit eszel belőle. Összeszámlálva ez így nem sok, grammra.


Sok gyümölcs=sok ch. Tömegelés alatt belefér a gyümölcscukor, szálkásításnál nemigazán.


Gyümölcsökkel együtt ennyi a ch-d?


Edzés előtt nem kell a futás, és utána se.

Heti 3x súlyzózol ugye, a többi nap meg kocogj/biciklizz.

Minimum 40-50 percet.


Az edzés utáni fehérjétől meg nem kell félned, nem fog hizlalni.:)

2013. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
vannak ezek a negatív kalóriás zöldségek,gyümölcsök. csak azokat eszem, a második válaszolótól ha már ilyen jól össze foglaltad, köszönm, viszont akkor megkérhetnélek arra ,hogy mondd meg azt is hogy hogycsinálnád a helyemben ?? :)
2013. dec. 20. 21:53
 6/30 A kérdező kommentje:
nem igazán tudom pontosan a ch mat, de 80 ch mindenféleképpen kell a cukrom miatt, ezen felül még egy olyan 7-80 kb olyan 150 körül van a napi, a fehérje kb 7-80 körül ,zsír meg 20-30 de diétánál is 40-50et írnak hogy kell, ja meg tökmagot néha eszek a növényi zsirok miatt.
2013. dec. 20. 21:56
 7/30 anonim ***** válasza:

Ketogéneznék a helyedben, és ezt szabnám személyre a cukrodhoz alkalmazkodva, ha IR-es vagy akkor nem vágnék bele (a helyedben) egyik napról a másikra 0g ch-ra. De lényegében elkezdeném közelíteni 30g-hoz, azt is csak zöldségekből (NO gyümölcs, NO fruktóz) és megemelném a zsírt, kell majd úgyis pár nap, hét mire megszokod a jót. De szinte ennyire egyszerű az egész mint itt leírtam.


Negatív kalóriás zöldség, gyümölcs a mesékben van. Lehet mesék szerint élni, én nem mondom a Hitre hogy nem jó. De a való életedben addig nehezebben lesznek valódi eredményeid, amíg nem az élet igazi törvényeit követed, hanem mondjuk negatív kalóriás zöldségekkel foglalkozol, vagy más tévhitekre pocsékolod az energiád, figyelmedet.

2013. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
mit takar ez a ketogén? és mi ez az IR?!
2013. dec. 20. 22:14
 9/30 A kérdező kommentje:
most olvasok a ketogénről azt visszavonom, viszont az az IR az mitjelent ?
2013. dec. 20. 22:24
 10/30 anonim ***** válasza:
(csak zárójelben kérdezném hogy tényleg híztál vagy talán izmot is szedtél fel és azért lett több a súlyod?)
2013. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!