Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18 éves vagyok 3 hónapja...

18 éves vagyok 3 hónapja járok gyúrni egy hónapja szedek creatort most rendeltem meg 8,8 kg jumbót utána venni akarok 5 kg fehérjét és 1 kg creatin monohidrátot ez így jó? Vagy tudtok jobbat ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 17:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyébként ugyanezért hatalmas butaság kezdőként nekifutni egy osztott ötnapos edzéstervnek. Ha valami csoda folytán (mert olyan jó a genetikája, annyira faszául táplálkozik, olyan sokat tud pihenni stb...) nem is edzi túl magát.

Akkor is ott a kérdés; Na és mi a f. lesz később?

Belassul egy év után a kezdeti gyors fejlődés és nem tudja hova fokozni a dolgokat!


Aki szépen elkezdi a három hónapos átmozgató teljes testes edzést heti három edzéssel, aztán mondjuk az ABABAB rendszert, majd megint három hónap múlva a kezdő osztottan, annak még egy év múlva is csak heti három edzése van.

ÉS pontosan ugyanúgy fejlődött!


Az egyetlen különbség, hogy utóbbi delikvensünk, a fejlődés belassulása után még rátehet egy lapáttal, mert mondjuk áttér egy négy naposra és mindenből egy-egy gyakorlattal, sorozattal többet csinálva, fokozhatja az edzése volumenét.


A fokozatosság elvét mindig szem előtt kell tartani!

2014. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
akkor a jumbot sem rendeljem meg ?
2014. jan. 3. 20:07
 13/14 anonim ***** válasza:
Az csak kaja, az mehet!
2014. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
akkor jó köszönöm a válaszokat
2014. jan. 3. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!