Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Iszonyúan narancs bőrös a...

Iszonyúan narancs bőrös a fenekem és a combom! Ha mindennap edzek,6 után nem eszek és a csokikat mellőzöm júniusig eltűnhet? Formásodni fogok? És ha lábsúlyban lépcsőzöm az jó? Van értelme?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Helyi zsír égetés nincs.

hülyeség ha nem eszel.

Diéta kell és aerob edzés.

2014. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Este hat után nem evés hülyeség, ha zsírt akarsz égetni, akkor legyen valami rendes diétád, mondjuk szálkásító, és erősítő gyakorlatok mellett végezz heti 3-4 aerob edzést is.
2014. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

kedves kérdező

nagy a fogalmi zavarod, úgy látom ne a kiskegyed meg hasonló szenny lapok egészségi rovatából tájékozódj, mert azokat agyatlan nők írják...kb ugyanannyi ésszel rendelkező nőknek...narancsdiéta, káposzta diéta...és még sorolhatnám.

tájékozódj a netről, sok infó van, de még egyszer amit írtál, az hülyeség!

2014. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gluténmentesség, tejmentesség, szénhidrátfogyasztás visszafogása. Több gyömbér tea mint amennyit eddig ittál.. Úgy az anyagcserédet, belső folyamataidat tedd már rendbe kicsit, mert nem sok jóról árulkodik a narancsbőr sajnos.
2014. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 *Glissade* ***** válasza:

Khm... Aczél.. Nekem is van egy kicsi, pedig elvileg nekem jó az anyagcserém!

Szóval...

2014. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Anyagcsere = energiamérleg.


Pontatlan fogalmazás, igazából jól működő endokrin rendszer kell, ebben a jóga segíthet.. valamennyit, de hát ez azon is múlik hogy mely jóga gyakorlatokat használod stb.


És a táplálkozás hatásaival még a jóga sem veheti fel a versenyt igazából. Különben nem lennének cukorbeteg indiaiak.. :)


A hormonrendszerünkre, a belső elválasztású mirigyeinkre nagyon kellene figyelnünk, de ezt olyan gondolkodás mellett ahol csak a gyúrás van előtérben (vagy általában csajoknál meg a futás) nem lehet, ehhez sokkal 'jógásabb', kifinomultabb gondolkodás és edzés kell, na és persze oda kell figyelni a táplálkozásra, Gliss.

2014. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 *Glissade* ***** válasza:

Persze, ebben egyetértek veled, de az étkezést a mai viszonyok mellett szinte lehetetlen tartani.

Ha csak nem folytatnék önellátó gazdálkodást.


A jógás mentalitás meg fér a mai világban, mert legalább elkerülnek a birka emberek;)


Az energia szint megtartása megint csak nehéz, mert mindenki, mindenhol lopni akarja...


A jóga gyakorlását illetően pedig nagyon nehéz megfelelő tanárt találni, mert sokan vannak igen alacsony szinten.

Ott jobb a saját út, mert alig van valaki, akit követni érdemes.


Futni utálok;)

Narancsbőröm pedig, akkor nincs, ha lefogyok már- már "anorexiáshoz" hasonló vékonyságra... Acz.

2014. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én úgy tanultam / meg úgy gondolom, hogy ha a hideg / hűtő hatású ételeket kizárnád az étrendedből, akkor könnyebben rendeződhetne ez az állapot.. :) Még ha nem is tudsz biohusit+zöldséget enni, de a cukor, glutén, tej kiiktatása is igen jó elvileg, és éhezővé sem kell koplalni hozzá.


Meg ugye sok gyömbér kell.. :)


Beszélnek még pszichoszomatikus hatásokról, de ezt sosem jegyeztem meg, nem igazán az én asztalom, viszont vannak lelki állapotok amik adott tüneteket produkálnak a testben. Ez inkább a Kérdezőt érintheti jobban, akit jobban érint ez a magyar-narancs téma.

2014. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 *Glissade* ***** válasza:

A mostani energia szintem pedig oly- annyira karcsú, hogy beteg is vagyok.

Egyre inkább úgy érzem, hogy lehetetlen... akármit is teszek.

2014. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 *Glissade* ***** válasza:

Ezek már jó rég kiiktatva;)

A gluténban meg nem hiszek.

2014. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!