Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves vagyok, és focizok,...

Levii12345 kérdése:

14 éves vagyok, és focizok, elég vékony vagyok de azért van rajtam izom csak nem nagyon látni, a hasamon a kockák is látszanak. Hogy tudnám fejleszteni, hogy nagyobb legyen a karom?

Figyelt kérdés
Szóval, kondiba nem akarok, itthon fekvőznék, hasizmoznák inkább. Attól nagyobb lesz a karom ? Vagy mennyit csináljak belőle ? És kb. mikor fog meglátszani hogy eddzek rá ?

2014. jan. 7. 22:48
 1/6 gelazso ***** válasza:

embere válogatja. rendszeres edzés midig kifizetödig.

fekvötámasz az nagyon jó

2014. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húzódzkodj és guggolj is.. És egyél sok tojást meg csirkét.
2014. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak a karodat akarod edzeni? Akkor nagyon hülyén fogsz kinézni, bocsánat.


Fekvőtámasz szűken, szélesen, vállszélesen, kézállásból, esetleg egy kézzel.

Tolódzkodás.

Guggolás egy lábbal, vagy két lábbal felugrással, távolugrás, vagy felugrás valami magasra.

Húzódzkodás szűken, szélesen, stb, légy kreatív.

Lábemelés földön, függeszkedésből, ablaktörlő, dragon flag.


Csak néhány gyakorlatot írtam, légy kreatív. Addig csináld, ameddig bírod. Persze ne mindet, oszd szét három felé.

2014. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) nem csak a karomat akarom, de főleg azt.. és minden nap kell csinálnom ? vagy egy héten 5 nap kettőt meg pihenhetek ?
2014. jan. 9. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nap edzés, egy nap pihenés. Mellé rendes kaja menjen, tehát sok hús és zöldség, a lisztet hanyagold.
2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pár hónap múlva leszek 15 éves, ha befeszítem 28cm-s a karom. Az jó ??
2014. jan. 10. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!