Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeg növelő étrend, diétás...

Tömeg növelő étrend, diétás étrend helyre rakása?

Figyelt kérdés
Szeretnék izmosodni főleg felső testre mert már a gyógytornán öregszek meg lassan ami alsó testtel foglalkozik napi 40 perc (térdprobléma így főleg comb). A hasamon van még mindig némi súly felesleg 18-kg fogyás után. Ha én most elmegyek edzeni akkor szénhidrátot kellene ennem és fehérjét ? De közbe a pocak miatt diétás étrendemet kéne tovább csinálnom! Akkor most mit hogyan, sorry nagy a zűr.

2014. jan. 8. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szénhidrátot és fehérjét most is eszel...


Olvasd el a Sárga Kapszulát.

2014. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól, hogy edzel, nem kell tömegnövelned.
2014. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most diétás kaja mellet, edzés mehet, és az eredménye is meglesz ?
2014. jan. 8. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógytornától nem nagyon fogsz izmosodni. De egyébként a gyarapodás/fogyás főleg étrend kérdése, de mindegy, mert a gyógytorna nem igazán izmosító sport. Egyszerre izmosítani és zsírt leadni effektíven nem igazán tudsz, főleg nem diétás étrend mellett. Amit mondjuk nem értem, hogy raktál össze, ha nincsenek meg az alapismeretek. De mindegy, olvasd el az ajánlottakat, akkor legalább képben leszel, mert most nagyon sokáig lehetne neked magyarázni, hogy kitisztuljon.
2014. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem akkor utána olvasgatok komolyan. Hát a gyógytornával én is így voltam, hogy majd 60 éves bácsikkal felemeljük a lábunkat meg letesszük, de nem :/ és kézilabdázók,focisták szenvednek rajta, velem együtt ! Bennem egy világ fordult a gyógytornával kapcsolatban. 5 hónapja járok szemmel látható az eredmény.
2014. jan. 8. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!