Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha hízékony vagy, kezdd a...

Ha hízékony vagy, kezdd a diétádat 2g/testsúlykilogramm szénhidráttal, ha szálkásabb alkat vagy, és csak feljött egy kis plusz az évek során, akkor kezdd a diétádat 3g/testsúlykilogramm szénhidráttat, ezt nem értem? Most többet kell ennem?

Figyelt kérdés
híízékonyabb vagyok 60kg ,de nekem miért 30 g kell 20 helyett? nem értem, valaki elmondja?
2014. jan. 8. 22:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Segítség!

Akárhogy is csináltam de nem jött össze az étrend pl itt a ma: 1300kcal!!! szörnyen kevés.. 120g fehérje 106g szénhidrát... és nem tudok mit enni,mert,ha eszek húst akkor a fehérje egekbe, ha rizset akkor a szénhidrát egekbe. akartam egy banánt enni de 200g és azzal is egekbe megy a szénhidrát. a kalóriát hogy növelhetném így? egyek egy kanál zsírt? :D de nem is érzem magam valami frankón..

2014. jan. 11. 20:23
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát de mennyi kalóriát akarsz bevinni egy nap?

Ettél sok zöldséget?


Itt egy mintaétrend, igaz 65-70kg-os nők részére, de hasonlóan kellene neked is;

[link]


A te alapanyagcseréd nem lehet több 1500kalóriánál, edzés során még elhasználsz mondjuk 3-400-at, akkor olyan nagyon sokkal nem kell több, mint amennyit ma bevittél.


Lehet kicsit fokozatosabban kellett volna átállni a kevés szénhidrátra!


Ha éhes vagy, akkor egyél zöldséget!

2014. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mondjul olyan 1700-ra gondoltam :D mivel ezelőtt simán 2000 felett ettem. és nagyon gyorsa az anyagcserém,és ugye járok edzeni is,egyik nap súlyzós másik nap kardio vagy aerob. szóval azért kéne min 1500 kcal.

tényleg van répám,bár az meg édes :D szóval cukor.

aha azt az étrendet láttm már,és igen ettem ma sok zöldséget,mert szeretem amúgy,mondom jól összeraktam,hasonlít is erre. bár jó nem éhezek,lehet csak amiatt van mert hozzászoktam,hogy éjjel nappal nassolok :D

2014. jan. 11. 20:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet. Szerintem tarts ki, majd hozzászoksz, meglátod!
2014. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!