Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Betegen szabad edzeni?

Betegen szabad edzeni?

Figyelt kérdés
Halottam olyanról hogy betegen nem szabad edzeni ez igaz? (sima kis megfázás)
2014. jan. 11. 21:51
 1/5 Valter6672 ***** válasza:
Ha valami komolyabb bajod van, akkor nem szoktad edzeni, mert a szervezeted le van gyengülve, nem kell még +ba sokkolni az edzéssel. Arról nem is beszélve, hogy kb semmi erőm nincs edzeni és a kajálásom is szar. Egy megfázásba belefér az edzés én úgy gondolom, ha nem is hozod a maximumot de le lehet menni a terembe, de nem lesz világvége ha pár napot kihagysz.
2014. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orrfolyással még lehet, de torokfájás, láz már otthonmaradós.
2014. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na meg nem kéne megfertőzni a többieket sem.
2014. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sir Sarcasm ***** válasza:
Én edzettem lázasan is. Talán nem kaptam szívizom gyulladást, eddig legalábbis úgy tűnik (már több, mint fél éve volt). Legközelebb szerintem nem fogom kockáztatni, bár nagyon ritkán voltam ennyire beteg, talán 2-3szor.
2014. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyenről nem is halottam hogy lehet szív izom gyulladást kapni ilyentől. :o de amúgy köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 12. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!