Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki súlyzózik és hasonló...

Aki súlyzózik és hasonló izomzattal rendelkezik az megtudja ezeket csinálni?

Figyelt kérdés

1 perctől nézzétek!

http://www.youtube.com/watch?v=ZcnGm6TL1RA


2014. jan. 17. 22:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve ezek a kitartós gyakorlatok mennyire hatásosak tömegnövelésnél?
2014. jan. 17. 22:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha erre külön nem edz, csak súlyzós testépítő gyakorlatokat csinál akkor nem tudja megcsinálni, csak ha ezt is gyakorolja
2014. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
de ahogy látom a srác a videóban is csak próbálkozik... és csodák csodájára hol van? hát nem egy edzőteremben... tehát ő is egy olyan ember aki végez súlyzós edzést, de csinált egy ilyen videót.
2014. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem a videóit, az alapján nem nagyon súlyzózik, legalábbis főleg saját testsúlyos edzést tol.
2014. jan. 17. 23:00
 5/13 anonim ***** válasza:
már nem azért de max a kézállásba felmenni lenne neccesebb, mert már vagy 10 éve nem csináltam, de amit mondjuk 1:24 csinál, az úgygondolom szinte egyenlő a tolóckodással amit általában nagyobb mozgástartományban is csinálnak, néha még plussz súlyokkal. Az hogy nyújtott lábbal meg nem mindenki bírja megtartani magát, az meg csak izület és hajlékonyság kérdése..
2014. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért úgy sokkal könnyebb tolodzkodni, hpgy csak lóg a tested, mint úgy,hogy közbe azt is tartani kell.
2014. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, normálisan tolódzkodni simán tudok ezen meg kb egyáltalán nem.
2014. jan. 18. 13:57
 8/13 anonim ***** válasza:
hát kiváncsiságból csak megpróbáltam, bár lehet nem olyan profi , meg tény hogy a 60 kilómat könnyeb mozgatni mint mondjuk 90et (bár a kar is kisebb hozzá :P) de én még mindig tartom magam ahhoz hogy ez nem nehéz azoknak sem akik súlyzós edzést csinálnak. http://www.youtube.com/watch?v=iKXbvRZ4WvM
2014. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Viszont az 1:50-esnél szerintem megnéznéd kicsit közelebbről is a betont. :D
2014. jan. 18. 16:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy grat és kösz, hogy ennyit foglalkoztál vele.
2014. jan. 18. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!