Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek egy gerincferdülés...

Kérdezőférfi kérdése:

Szerintetek egy gerincferdüléses embernek ajánlott a kondizás?

Figyelt kérdés

Igen/nem, miért?


Én és a barátom majdnem 2 méteres vékony emberek vagyunk, ő elsajátította a testépítés rejtelmeit míg én dolgoztam egy évet,de nem tudná megmondani hogy egy gerincferdülésesnek egészséges e az edzés! ha az akkor szívesen belevágok a kondizásba hogy én is megerősödjek mint ő, még vállalná a személyi edzésemet is.



2014. jan. 25. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Gerincferdülés általában a hirtelen megnövekedett testmagasságtól jön elő, mert nem elég erős a gerinc körüli izom, tehát idővel megerősödik a hát, és nem lesz annyira látható a ferdülés. Apránként el lehet kezdeni és ahogy fejlődsz, úgy növelni a súlyt.
2014. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2014. jan. 25. 15:49
 3/4 clint ***** válasza:
én gerincferdulés miatt kezdtem a testépítést 13 évesen orvosi tanácsra.
2014. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a testépítés nem a mély hátizom edzésről szól elsősorban,sőt rengeteg ember tömegelés alatt nem edz se hasra,se alsó hátra.

szóval ha ez a kérdés komolyabban érdekel,akkor először sajátítsd el a gerinctorna alapjait,ott a gyógytornász mindent el is mond az asszimetrikus terhelés-ről amit kerülnöd érdemes ilyen problémával és a gerincet hosszirányban terhelő gyakorlatokat meg helyettesítheted saját testsúlyos gyakorlatokkal.

aztán ha már tudsz profin törzset,gerinc feszítőt edzeni,erős is az a rész,akkor mindenféle mellékhatás nélkül kiegészítheted a konditermi edzéssel.

2014. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!