Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak hogy izmosabb...

Mit csináljak hogy izmosabb legyek/hízzak?

Figyelt kérdés

linkelek 1-2 képet amin rajta vagyok, az a helyzet hogy lassan 2 éve próbálgatom a különféle edzésprogramokat (kisebb nagyobb szünetekkel) és nem igazán akarnak használni főleg hízni nem tudok pedig nem ártana

nincs lehetőségem külön eszközökkel dolgozni szóval általában a fekvőtámasz és a barátai mellett maradtam

valaki esetleg tudna ajánlani valamit hogy mit csináljak?

(trollok kíméljenek)

képek:

[link]


[link]


[link]


[link]



2014. jan. 27. 17:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és tényleg csak az foglalkozzon vele aki tud értelmes dolgokat mondani ne csak röhögjön a képeken
2014. jan. 27. 17:17
 2/14 anonim ***** válasza:
Elöször a sárga kapszulát olvasd el(body.builder.hu oldalon regisztráció után ingyen letölthető vagy android market vagy google) mert a kaját úgygondolom rendbe kéne rakni. Az hogy a fekvőtámasz és barátai pontosan mit takar, azt nem tudom, de hogy csak fekvőtámasszal nem sokat lehet kezdeni, az biztos.
2014. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Mielőtt betűre követed a sárga kapszulát, döntsd el, hogy mit akarsz. Egészségesebb, és erősebb lenni, vagy pedig rámész a látványra, és pár év alatt kattog és fáj az összes ízületed. A fegyencedzés c. könyv (Paul Wade) és maga az edzés is sokkal jobb. És a kondibérletre költött pénzből vehetsz jobb kaját is. Persze rögtön elkezdik majd lehurrogni, de minimum nézz bele, és úgy dönts.
2014. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Szergej55 ***** válasza:
Előző, akkora sötét balfék vagy, hogy vészvillogóval engednélek csak utcára. Kérdező, rá ne hallgass, a testépítőedzés sztereotípiáit szedte elő, hogy véletlen se azt csináld, de a rosszindulaton és irigységen kívül más nem vezethette. Mintha a kézállásban fekvőtámaszozás k*urvamód jó lenne az ízüeteknek, idióta.
2014. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
de a kaját így is úgy is rendbe kell rakni, mert nagyon ráfér a srácra a tömegelés, a fegyencedzés-be aztán meg nemigen láttam diétákat, tőlem aztán csinálhatja a saját testsúlyos edzést is, de párizsival az se fog működni. peace!
2014. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ugyebár azt írtad nincs eszköz. Ha van pénz kondibérletre az nem lenne hátrány.

Ha nincs akkor saját testsúlyos edzés.

Csinálhatod a fegyencedzést amivel a gyakorlatokat tanulhatod meg. Ha már jó szinten vagy ezek közül a gyakorlatok közül kiválasztasz 3-4-et izomcsoportonként. Aztán a hetet felosztod pl. Hétfő: hát-bicepsz kedd....stb. madbarz-on vannak edzéstervek amiket használhatsz mintaként.

Tömegnövelő étrend pedig alap. A body.builder.hu-n megtalâlsz mindent.

Ha van pénz kondira inkább azt válaszd.

2014. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
szerintem csináld a fegyencedzést! és rakd rendbe az étrended. Általában a tömegnövelés lényege hogy minél több szénhidrátot és minél több fehérjét vigyél be a szervezetedbe. Táplálék kiegészítővel meg egyenlőre ne is gondolkodjál, mert még nagyon vékony vagy majd ha hízol egy 5-6 kg a megfelelő étrenddel. Amúgy meg a tömegnövelést (ha táplálékkiegészítővel nyomod), akkor megelőzi egy alapos egy hónapos átmozgató edzés és csak utána kezdenek el szedni tömegnövelőt. Én is kb ilyen voltam és hiába ettem nagyon nehezen híztam elkezdtem edzeni rendbe raktam az étrendem és sokkal többet eszek kb a kétszeresét eszem mint amit 4-5 hónappal ezelőtt. 2-3 hónapja kezdtem el tömegelni addig csak naturálba nyomtam és 2-3 hónap alatt híztam 7,5 kilót persze táplálékkiegészítővel és mivel anyagi helyzetem nem nagyon engedi meg hogy meg egyek napi fél kiló csirkemellet így maradtam a jó öreg tojásnál és szendvicsekbe meg mindenbe szinte azt rakom. szóval ha te is így vagy ezzel akkor próbálkozz tojással amúgy meg a gyúrás meg az erősödés az a türelem és a kitartás játéka, ne hidd azt hogy 2-3 hét alatt te Swarzenegger leszel, viszont ha kitartó vagy, akkor hidd el észre fogják venni még ha te magadon nem is!
2014. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
ja amúgy meg a konditermes történettel csomó pénz kidobsz még. Fekvenyomópadot nem egy nagy művészet csinálni, ha van anyag. én pl saját magamnak csináltam egyet mivel kb 4000 5000 ft a konditerem és én csak a fekvenyomópadért jártam volna be ha már tudsz venni súlyzót meg ilyeneket rengeteg új lehetőség nyílik előtted, főleg ha jobban szereted a szabad súlyzós edzést mint a gépeket. A flabélos meg ilyen szarok meg se forduljanak a fejedben :D!!
2014. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:

10 tojgli =50-55g fehérje 300Ft

200g csirkemell 40-48g fehérje 260-350Ft

Nem sokkal olcsóbb és csirkéből többet le tudsz tolni.

2014. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" Mintha a kézállásban fekvőtámaszozás k*urvamód jó lenne az ízüeteknek, idióta."


Először is, a kézenállásban végzett fekvőtámaszt 4 másik gyakorlat előzi meg, melyek fokozatosan nehezednek.


Másodszor; nem tartalmazza azt a részét a mozgástartománynak, ahol a rotátorköpeny sérülne. (Amikor vállból nyomáskor a legalacsonyabban van a kezed.)


Harmadszor; a könyökök csak előre tudnak nézni, ellentétben a vállból nyomásnál, ahol kifelé néznek. Ez stabilizálja az ízületet (az ember ösztönösen így emel), így minimális a sérülés veszélye.


Negyedszer; köszönöm, hogy a hangvételeddel jellemezted magadat helyettem is.

2014. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!