Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Whey protein esetében van...

Tupaccc kérdése:

Whey protein esetében van valami jelentősége a gyártónak? Úgy értve, hogy elég durva árbeli különbségek vannak egyes cégek közt. Vagy ennyit dob az áron a marketing, csilli-villi doboz stb?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdem, mert Stilmass whey proteint vásárolok, és úgy érzem egy ideje stagnálok. Volt egy kis túlsúly, ezért Sárga kapszula alapján belőttem a diétámat, ami nagyon sikeres lett, elértem az abszolút minimum súlyomat. Ebből kezdtem szintén könyv szerint a tömegnövelést, de úgy érzem csak stagnálok. Heti 3x intenzív edzés + 4x bicózás.

Gondolom a tiszta tejsavó, az tiszta tejsavó, mindegy kitől, csak egyeseknél a reklám,és csomagolás dob sokat az áron.

Csak azt nem tudom mit csinálok rosszul - étrend belőve, edzés belőve. Ha szénhidrát bevitelemet növelem, úgy éreztem rögtön zsírosodok. Vitamin + zöldség + folyadék szintén figyelve.

Esetleg protein + szőlőcukor mellé még kellene valami?



2014. jan. 29. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

"Gondolom a tiszta tejsavó, az tiszta tejsavó, mindegy kitől, csak egyeseknél a reklám,és csomagolás dob sokat az áron. "


Én is így gondolom.


A stagnálásod ennyiből nem tudom, miért lehet, lehetséges, hogy sok az a bicó, és nem pótlod eléggé kajával, lehet, hogy ez csak a szokásos belassulás. Passz :|

2014. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LGA2011 válasza:

Ezek dobnak az áron.

1. mekkora hasznot akar a gyártó

2. doboz aminek az ellőállítása drága

3. dobozon lévő csilli villi hülyeségek

4. marketing és egyéb költségek

Legjobb és legegyszerűbb a zacskós minimum 2kg kiszerelés.

Továbbá járjunk utána honnét származik az alapanyag.

2014. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LGA2011 válasza:

Stagnálásodat több tényező is befolyásolja

1. nem növekedhetsz állandóan

2. néha jót tesz 1 hét pihenő

3.válts más gyakorlatokra

4. bicózás + edzés nem éppen ütős. Vagy bicózol vagy edzesz!

2014. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor az árak lényegét jól gondoltam. Stilmasst vásárolom, abból is az olcsóbbik, ízesítés nélküli tejsavót. Többen ajánlották + ára is nagyon jó. 2kg-s kiszerelést vásárolom, ami mondjuk egy Scitec termék árának a fele.

Bicózás csak fél óra, és kardió tartományban. Erre azt szokják mondani, hogy súlyzós edzés mellett jó dolog. A gyakorlatokkal kigondolok valami okosságot, a változás mindig jó. Köszi a tippet!

2014. jan. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!