Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek? Miket csinaljak?...

Hogyan edzek? Miket csinaljak? Mit egyek es mikor? 26N

Figyelt kérdés
Szeretnek marciusban elkezdeni edzeni...Szeretem az alakom,mert noies,de szeretnek feszesiteni es izmosodni..na meg persze laposabb hasat.Nem tudom mit kene csinalnom az edzoterembe es miket kene ennem,mennyit,mikor.Jo lenne,ha valaki utmutatast adna vagy ellatna tanaccsal :)
2014. febr. 19. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem lépcsőzz sokat, meg járj fitness órákra vagy ha van helyed otthon akkor tornázz ilyen DVD-kre.(Réka,Balázs,Alexandra jók)

De ha mindenáron kondizni szeretnél az ilyen helyeken csinálnak neked edzéstervet.

2014. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mrlacko ***** válasza:
Nulladik lépés rendbe tenni a kajálást! Ez nem megy egyik napról a másikra, kezdetnek hagyd el a cukros és zsíros dolgokat, üdítőket, édességeket, fogyassz több fehérjét és vizet. Első pár hétben csinálj átmozgató edzést, ez minden izomcsoportra 1-1 gyakorlatot jelent, a végén aerob mozgással (taposás, bicaj, stb.). Egy 45 perces aerobik óra végig ugrálásához is jó kondíció kell...
2014. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha komolyan érdekel a testformálás, kondizás, akkor olvasd el a Sárga Kapszulát. Abban benne van minden, elég érthetően, ami egy kezdőnek kell; edzés, táplálkozás, egyéb dolgok. További, biztosan hatásos, nem mellébeszélős, lehúzós, vagy hozzá nem értő tanácsokat találhatsz még a builder honlapján, szintén INGYEN. Nem kell ahhoz személyi edző, meg pénz, hogy ezeket az információkat megszerezd magadnak.
2014. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!