Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál sokat veszítené...

Szálkásításnál sokat veszítenék az izomból?

Figyelt kérdés

Vettem L-Carnitine 80000-et( zsírégető)+ póló,pulcsiba edzek heti 4x 2-2,5 órát?

A kérdésem az hogy ilyenkor az izomból veszítenék rendszeres edzés mellet?



2014. febr. 19. 17:34
 1/10 dirtboy ***** válasza:

minek edzel 2órákat?

aerob mozgás megy?

szálkásító étrended van?

2014. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért edzek 2 órákat mert gyúrok és van pár gyakorlat eddig tömeget növeltem, de most szálkásitani szeretnék
2014. febr. 19. 17:49
 3/10 A kérdező kommentje:
az étrendemmel meg semmi baj nincs
2014. febr. 19. 17:50
 4/10 dirtboy ***** válasza:

/Azért edzek 2 órákat mert gyúrok és van pár gyakorlat eddig tömeget növeltem, de most szálkásitani szeretnék/


én is nagyon szar voltam magyar nyelvtanból meg fogalmazásból ne aggódj.

próbáld már meg leírni úgy hogy érthető legyen mert ennek se füle se farka,köze nincs a kérdésemhez.

2014. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jogos,sorry :)

Azért edzek 2 órákat mert kb 20-25 gyakorlatot csinálok egy mell,bicepsz,tripesznapon és szorozd meg négyel mindegyik gyakorlatot.

2014. febr. 19. 18:10
 6/10 dirtboy ***** válasza:

csak ez így nem jó az a helyzet,ez így semmire nem jó,sem tömegelni sem szálkásítani.

szálkásítani pedig merőben másként kell nem súlyzókkal.

2014. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100 sorozatot csinálsz x ismétléssel egy edzés alatt? Elég hardcore-ba nyomod...
2014. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És honnan vetted mégis, ezt a csudijó edzéstervet?


Nem tudom, mennyi izmot sikerült így felszedned, de:

szálkásítás alatt maradd ugyan az a súlyzós edzés, nem változtatunk rajta ilyen radikálisan, csak bejön mellé az aerob. Mellesleg de, ebből több, mint valószínű, hogy túledzés lesz, így esélyes a leépülés. Egy átlagos szálkásító időszakban az edzés durván heti 3x-5x 1 óra súlyzós edzést, és 3x-4x 1 óra aerobot jelent. De ennyi, nem többszörösen ennyi. A szálkásító étrended valóban rendben van? Csak mert ez a fontosabb.

2014. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ti jártok-e edzőterembe mert ha igen akkor nem oltogatnátok azért mert 2 órákat edzek, akik rendesen és komolyan veszik nem egy vagy másfél órákat vannak, és igen az étrendem az tökéletes. De szeretnélek titeket megkérdezni megint,hát ha valamelyikőtök tudna segíteni(és nem máshova lyukadunk ki) Szálkásításnál sokat veszítenék az izomból?

Vettem L-Carnitine 80000-et( zsírégető)+ póló,pulcsiba edzek heti 4x 2-2,5 órát?

A kérdésem az hogy ilyenkor az izomból veszítenék rendszeres edzés mellet?

2014. febr. 19. 19:55
 10/10 dirtboy ***** válasza:

ez nem a jósda,ahogy te csinálod szerintem sokat fogsz veszíteni.

egyébként nem tudom miért kérdezel ha utána nem hiszel a válaszokban,ha azt nem hiszed el nekünk hogy ez így nem lesz jó akkor most el hiszed azt ha az írom hogy sok lesz az izom veszteség vagy éppen kevés lesz?

2014. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!