Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit es milyen gyakran...

Mennyit es milyen gyakran fussak/biciklizzek?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnek,az etrendem az megvan de a kardiobol mennYi kell azt nem tudom

Aerobikozni nem szeretnek de ha muszaj az is johet



2014. febr. 20. 08:13
 1/9 A kérdező kommentje:
(17 es fel eves vagyok, fiu, 178 cm magas, kb 90 kg
2014. febr. 20. 08:15
 2/9 anonim ***** válasza:
nem aerobikoznikell hanem aerob tarrományú mozgást kell végezned nem ugyan az... a kardio nem a legjobb.
2014. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nézd ezt a cikket :


[link]

2014. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bekaszaj ***** válasza:

Minnél hosszabb futo sessioneket probalj elérni, kényelmes számodra bírható tempóval.

Én heti 4*10-12kilométert futok, ahogy éppen jolesik / bírom, ez nagyábol 80perc kényelmes kocogást jelent.

Persze nemkell egyből ajtostul berontani.

Ahogy szokja a szervezeted a terhelést ugy sűrűsítheted is az edzéseidet.

2014. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ma pont 1 hónapja szákásítok heti 4 futás 10 km-t ez nekem 1 óra (176cm 93 kg, elég szép kifejlett izmokkal, jelenleg 11,6% os testzsir) ez a tuti szákásítás. Egy ilyen edzés nálam kb 1200-1300 kcal (1 kg zsí r. nagyjából 7000 kcal) ma kezdtem az intervallum edzést de ezt még hanyagold pár hónapig! Kérdésed alapján nincs a tested olyan formában, hogy megérje.... De ez hosszú

Na szóval kezd csak lassú kocogással 2 hétig 3-4 kmnél ne többet! Majd szépen lassan emeld a ttávot! Estére menjen sovány túró, de legalább zsírszegény olyan 250-300 g nyugodtan lemehet már ha megtudod enni! Ezzel nyárra olyan alakod lesz mint még soha!

2014. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Negyszer otszor :)
2014. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 óra futás 10 km/órával nincs több 850 kalória mínusznál.
2014. ápr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak nem mind1 ki hány kilóval futja le!
2014. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy azt javasolom, hogy okostelefonra töltsétek le az endomondo-t, ez gps alapon működik. Ez beleszámítja a lejtőket emelkedőket...

Amit esetleg itt neten számoltok, azok csak közelítő értékek.

Amit az alkalmazás számol az közelebb van a valósághoz, mert minden körülményt figyelembe vesz

2014. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!