Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék késziteni magamnak...

Szeretnék késziteni magamnak egy új étrendet, a célom az izomnovekedés és közben egy kevéske fogyás a zsírból is. Lehetséges ez? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Lényegében arra gondoltam,hogy egy úgymond egy minta étrendet követek,azon kicsit változtatok.Most übersz*r a kajarendem,s meg is látszik.Sok rajtam a felesleges zsír(jó,azért nem vagyok egy hájpacni).2 éve edzem,97 kilogramm vagyok kb 20-25 százalékos testzsirral,16 éves,180 centi.Ha változtatok az étrenden lehetséges a felesleg csökkenése a testemről?

2014. febr. 23. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy szálkásítasz vagy tömegelsz a kettő egyszerre nem lehetséges.
2014. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom.Ha lesz egy bevált étrendem,ami nem áll minden szir-szarból,hanem egy meghatározott,jófajta.Akkor lehetséges elméletileg zsírcsökkenés,nem igaz?
2014. febr. 23. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első 1-2 hónapban még lehetséges de utána nem. Bár 2 év edzés után az alapokat illene ismerni.

Sajnos nem lehet egyszerre szálkásítani és izomzatot építeni. Az egyikhez kalória deficitben kell lenni a másikhoz meg kalória pluszban. Ha egyszer pluszban vagy akkor nem tudod leadni a feles kilókat. Viszont ha mínuszban akkor meg az izomépítés nem megy. Én azt mondom neked, hogy szálkásíts le egy kicsit (én 17 éves vagyok, 184cm és 79kg, rajtam is van felesleg, áprilistól viszont megy a szálkásítás) és ha leszálkásítottál akkor egy tiszta étrenddel tömegelj. Ha jól lövöd be akkor csak az izom fog nőni, de hájat nem fogsz ereszteni (vagy legalábbis lényegesen kevesebbet).

2014. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!