Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fogyjak le? Súlyzó...

Hogyan fogyjak le? Súlyzó edzés és diéta?

Figyelt kérdés
3 éve végzek súlyzós edzest 172cm vagyok, edzések után ittam 46g proteint, 50g ch-t. Sajnos van rajtam némi felesleg és elhatároztam hogy a testzsíromat 5% alá akarom vinni. a súlyzós edzést nemszeretném abbahagyni de már nemtudok tovább tömegelni mert nemtellik proteinre. Szeretnék egészségesen átalakulni, kitartani. Súlyzós edzés után fél óra zsákolás segítene? Milyen ételekből vigyek be megfelelő ch és zsírmentes fehérjét? 115 kg vagyok.

2014. febr. 20. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
5% alá nem tudsz egészségesen átalakúlni... az a szárazság önmagában is egészségtelen.
2014. febr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

5% alá naturálban nem fogsz menni, még a közelébe sem, főleg, hogy 115 kilós testsúlyod nem arra enged következtetni, hogy te nagy valószínűséggel egy extrém ektomorf vagy. 7-et ha eléred kevés izomvesztéssel, az már nagy eredmény volna. Ennél lentebb csak nagyon sok izom beáldozásával tudnál tisztán menni, vagy kóros állapotokban, pl. anorexiával.


Ha szálkásítani akarsz, akkor minden adott: súlyzós edzés marad, diétát átváltod szálkásítóra, beiktatsz heti 3-4 aerob edzést.

2014. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!