Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történik ha edzés előtt...

Mi történik ha edzés előtt sokat eszem, edzés után pedig pár szendvicset?

Figyelt kérdés
ma bicepszeztem és edzés előtt megettem egy hamburgert meg paprikást is ettem,most edzés utan megettem 3 szendvicset, ez igy jó v rossz miért?
2014. febr. 25. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nem fogsz úgy fejlődni, mintha rendesen ennél.
2014. febr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le a sárga kapszulát és olvasd végig! Nem tudom, hogy mennyire veszed komolyan a testépítést, de a leírtak alapján nem ez a sport életed fő célja... :-D


Amiket ettél, azok használhatatlan kaját, 0 fehérjetartalommal. Ilyet nem hogy edzés után, janem semikor sem lenne szabad enned. (gondolom a sima vajas-szalámis szendvivsre gondoltál)

Aztán az időponttal is gond van. Edzés előtt másfél órával kellene enned fehérje és szénhidrát gazdag kaját (csirke rizs) utána már nem. Edzés után azonnal egy fehérjeturmix lenne célszerű, ha nincs, akkor tojásfehérje. Ez után pedig 40-60 perccel lassan felszívódó szénhidrát és fehérje. (csirke rizs)

2014. febr. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem,hogy nem jó étrend, ez nem is étrend...nekem csak annyi a fontos hogy ne fogyjak le...tehát az lenne a kérdés,h ha így eszem akkor megtartom a súlyomat v fogyok is?
2014. febr. 26. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát zsírt biztos nem fogsz leadni.

Viszint izmot simán leadhatsz. Attól függ mennyire vagy edzett/izmos. Ha nem rég kezdted az edzést, akk nem fogsz fogyni, mert az izmaid minimális fehérjebevitellel is képesek még fejlődni (de sokkal kisebb mértékben fejlődnek, mintha fehérjedúsan táplálkoznál).

De ha már "van rajtad izom", akkor ezekkel a kajákkal is fogyhatsz (izmokból), mert az izmaidnak fehérjére van szüksége, hogy fejlődjőn/fenntartsa magát. És a hamburgerben meg a szendvicsben nincs fehérje! Tehát nem kap fehérjét, ezért szépen elkezdi magát lebontani.

2014. febr. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hamburgert??!! Ne csináld már.. Ez nagyon rossz kaja. Szerintem te semmit nem tudsz az testépítésről. Olvasd el a Sárga kapszulát és akkor talán meg fogsz világosodni!
2014. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké lehet h ilyen kajákat eszem,lehet h rosszak,de 14kg ot felszedtem kb10 hónap alatt nekem pont jó lehet h aki eszik mint a nemrendes fehérjéket szarabbul néz ki mint én
2014. febr. 28. 21:30
 7/8 A kérdező kommentje:
de egyetértek veletek,ha tehetném én is fehérjedús kaját ennék,de ez pénz kérdése!
2014. febr. 28. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha hamburgerre van pénzed, akkor néhány tojást simán tudnál enni. :-D
2014. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!