Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már 2 hónapja kb nem edzem...

Már 2 hónapja kb nem edzem rendesen mert megfázok, vagy épp suli miatt nem volt rá időm, most meg ez?

Figyelt kérdés
Azt már nem is említem, hogy 2 napja megint berekedtem, de még legalább nem vagyok lázas meg nem gyengültem le eddig, de ma voltam sebészeten mert a fejem tetejéről szedtek le valami szarságot, most 2 öltéssel van összevarrva, 10 nap múlva lesz meg a szövetminta eredménye, egy hét múlva kedden veszik csak ki az öltéseket, addig most akkor megint felejtsem az edzést, erőlködést? 18F

2014. febr. 25. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem addig ne.

Amúgy a suli nem reggeltől estig tart, nem hiszem,hogy nem lehet rá szakítani 1órát. Hát nem tudom te, hogy vagy vele, de én azért szedem a multivitamint, hogy egészséges maradjak. Jó nekem is volt egy hét náthás korszak, de nem 2 hónap.

2014. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, én is úgy érzem sokszor, hogy nem lehet kifogás a suli, csak idén érettségizem aztán sok +órám van, párszor próbáltam már úgy elmenni edzeni, hogy fáradt vagyok, csak már alig vártam az edzés végét, nem sok értelme volt, sokkal szarabb teljesítményem volt, ha agyilag fáradt vagyok nem nagyon tudok minőségit edzeni. de köszi a válaszokat.
2014. febr. 25. 17:22
 4/5 dirtboy ***** válasza:

NO fokozó segíthet testileg is és agyilag is edzeni fáradt napokon.

folyamatosan sokáig viszont nem lehet inni mert meg szokja a szervezet.

2014. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd megpróbálom, bár most akkor egy hét pihi megint legalább... sebaj, ilyen újrakezdéseknél legalább vannak durva izomlázak.. :)
2014. febr. 25. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!