Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne itt a normális?

Dockos. kérdése:

Mi lenne itt a normális?

Figyelt kérdés
Na szóval, most márciusban leszek 15 éves. 177 cm 82 kg vagyok. Már régóta kajakozom, viszont mostanában kezdtem bele a (kb 5 hónap szünet után) durvább sújzós edzésbe. Meglepetésemre a 60 kg simán jöhet mint 8*10 es szériás súly (fekve nyomás) és a 90 is kimegy 1* (pff tudom nem sok) Minden más is jól megy kb, elszántan megy minden viszont nem annyira látszik mondjuk rajtam, tudom most szálkásítani kéne.(mert eddig inkább tömegnövelés volt amit csináltam) Viszont ezek az adatok tudtában, normális ez a testsúly? (nem látszik rajtam hogy annyi lennék, de az se hogy hasonló "kaliberű" súlyokkal edzenék). "a hasonló kaliberűt a körülöttem lévőkhöz mérve mondom"

2014. márc. 10. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Most a téli időszakban, amikor erőnléti edzések voltak gondolom, jó hogy nem ment le rólad a zsír. De most már hogy a jó idő miatt vízre lehet szállni, és mennek az edzések, simán lemegy rólad a felesleg. Csak ne hagyd abba a súlyzózást sem az evezés mellett, és szép lassan letisztul rólad a zsír, az izom marad és növekszik. Érdemes súlyzós edzés után fehérjedúsan táplálkozni, vagy fehérje turmixot lenyomni. Viszont szénhidrátot nem nagyon kell csökkenteni, a kajak miatt, mert ahhoz meg kell, mert ha rendszeres, heti 6 edzésed van, akkor lemegy a zsír simán.
2014. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég zsíros vagy, viszont a fekvenyomás jó.

Valszeg gyors izomrostokkal rendelkezel.

2014. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!