Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, ha nem merek elmenni...

Normális, ha nem merek elmenni először egyedül konditerembe? 23/N

Figyelt kérdés

Mivel nagyon vékony vagyok, azért cikinek érzem, hogy a sok már régebben oda járó egyének közé menjek. Másrészt nem is tudom melyik gépet hogyan kell használni, meg ilyenek, ... Szóval teljesen idegen terep ez számomra, de szeretnék kidolgozott testet, meg úgy egyáltalán formásodni, jó kondiban lenni, mert igazából nagyon ellustultam.


Szóval van ott aki segít, vagy ti hogy voltatok ezzel, mikor először mentetek le? Esetleg kérjek meg valaki ismerőst, aki szokott kondiba járni, hogy jöjjön le velem párszor?


2014. márc. 16. 18:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kedves kérdező.

Normális az, de majdnem minden teremben, van olyan lehetőség hogy megmutatják a gépeket, meg nálunk ingyen edzés tervet ír személyre szabottan :)

én személy szerint örülnék ha egy lány a segítségemet kérné :) ha kérsz akkor fiatal legyen a fiú és izmos ;)

ergo csak nyugodtan :)

2014. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!