Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud nekem mondani egy...

MiniStar kérdése:

Valaki tud nekem mondani egy olyan hetidiétát, kockáshasra, hasizom építése mellé?

Figyelt kérdés
Egy éve hasprésezek, felülésezek és keményen dolgozom a kockás hasért, a kockák már meg is vannak csak nem látszanak, és azt hallottam hogy csak diétával lehet látható eredményt elérni, és ez igaz? Ha igen akkor egy konkrét diétát szeretnék vagy olyan ételeket, amiket így ehetek vagy ajánlott enni ha kockákat szeretnék.

2014. márc. 22. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha zsír van a hasadon, akkor lehet akármilyen kidolgozott, nem fog látszani.


Ami kell ahhoz, hogy zsírt adj le és közben lehető legkevesebb izmot veszítsd el, az a szálkásító diéta. Mehet még aerob sport is mellé, de az erősítő mindenképpen maradjon meg.

2014. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
és mi kell a szálkásító diétához?
2014. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress rá a builderen, olvasd el a Sárga Kapszulát, vagy simán üsd be valamelyik keresőbe. Vannak mintaétrendek.
2014. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!