Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kombinált kondigépre...

Egy kombinált kondigépre szeretnék edzés tervet összerakni?

Figyelt kérdés

Jelenleg kb 6 hónapig kizárt dolog az edzőterem. Suli/ munka miatt 6-23-ig elfoglalt vagyok de itthon még lenne erőm edzeni reggel általában kardiózók. Este ha haza érek még edzenék.

[link]

egy ilyen gépem van. Heti négynapos osztott edzés tervet szeretnék. De eddig önállóan itthon még sosem edzettem.



2014. márc. 26. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne kondigépre keress edzéstervet, hanem az izomcsoportjaidra.


Egyébként nem javaslom, hogy ezt így csináld. Jobb esetben, ha hazaérsz és egyből kezdesz éjfélre végzel, kajálsz ,fürdesz stb 1-re lefekszel. Ha ájulva fekszel, amit kétlek, mivel fel lenné pörögve edzés után. Akkor is max(nagyon max) 4 órát aludnál minden nap, mert 5kor legalább kelnél, ha kardió, kaja és út függően ennél kevesebb is lehet. Ezt maximum 2 alkalommal tudnád szerintem.


Hétvégéid nem szabadok? Mert célszerűbb lenne, akkor 2 részre bontani az edzést és 2 naposat követni ebben a fél évben.

2014. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a kedd és a csütörtök estém és esetleg a vasárnap szabad lehet!
2014. márc. 26. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor a helyedben 2 alkalomra bontanám a szabad napokból és 1-et megtartanék pihenőnek, mert ez elég erőltetett így is.
2014. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!